FB pixel TP pixel
Master Moley By Royal Invitation
Master Moley By Royal Invitation

Pan Krtík: Královské pozvání

Master Moley By Royal Invitation
Velká Británie | 2020 | Animované filmy | Pro nejmenší | 32 minut

Hluboko pod Windsorským zámkem spí po tisíce let ukrytá kouzelná kniha. Podle legendy čeká tento Mystický manuál krtčích kouzel na vyvoleného krtka, který nastolí mír mezi lidmi a krtky. Krtík sní o tom, že by se oním vyvoleným mohl stát právě on, jenže roky plynou a kniha dál mlčí. Krtci se lidí bo...

Hluboko pod Windsorským zámkem spí po tisíce let ukrytá kouzelná kniha. Podle legendy čeká tento Mystický manuál krtčích kouzel na vyvoleného krtka, který nastolí mír mezi lidmi a krtky. Krtík sní o tom, že by se oním vyvoleným mohl stát právě on, jenže roky plynou a kniha dál mlčí. Krtci se lidí bojí a jen málokdy se odvažují vykouknout ze země. Jednoho dne však tajemná kniha skutečně procitne. Královna se na hradě připravuje na oslavu Vánoc a krtci pod zemí chystají vlastní slavnost. Krtčí stařešinové z celého světa se sejdou, aby vybrali krtka, který se stane novým strážcem kouzelné knihy. Krtík se mezitím vydá za vlastním dobrodružstvím – chce v královnině zahradě utrhnout růži a s její pomocí získat srdce své vyvolené. Jeho čin změní nejen jeho život, ale také budoucnost všech krtků.

Režie: Leon Joosen

IMDb  70 % Kinobox  50 %

Pan Krtík: Královské pozvání online

Sledovat Pan Krtík: Královské pozvání online můžeš na Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Pan Krtík: Královské pozvání online, zda je ke stažení a zda má Pan Krtík: Královské pozvání dabing nebo titulky.

Max
Max
původní znění | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 21. 5. 2024
Předplatné za 219 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Pan Krtík: Královské pozvání novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Pan Krtík: Královské pozvání, které najdeš na našem webu.

15 nejlepších filmů na HBO, které si musíte pustit na Vánoce
15 nejlepších filmů na HBO, které si musíte pustit na Vánoce
23.12.2021 16:30:00 | Tipy na film

Nejkrásnější svátky v roce jsou zde a i letos si je můžeme zpříjemnit sledováním streamovacích služeb. Na HBO GO je vánočních snímků poměrně málo, vybrali jsme proto 15 pohodových titulů, které mají často ducha Vánoc i přesto, že o stromečcích a Ježíškovi vůbec nejsou.

Pan Krtík: Královské pozvání recenze a hodnocení

Tvůj názor na Pan Krtík: Královské pozvání?

Ve filmu Pan Krtík: Královské pozvání hrají .

Film Pan Krtík: Královské pozvání režíruje Leon Joosen.

Film Pan Krtík: Královské pozvání má 32 minut.

Film Pan Krtík: Královské pozvání můžete vidět na Max.

Film Pan Krtík: Královské pozvání je online na Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.