FB pixel TP pixel
Pán na inzerát
Pán na inzerát

Pán na inzerát

Pán na inzerát
Česko | 1978 | Komedie | Vánoce

Starý mládenec v důchodu, typicky městský člověk trpící samotou velkoměsta, nesmělý Eda odpoví na seznamovací inzerát. A protože se blíží Štědrý den, koupí dárek a rovnou na uvedenou adresu zajede. Místo očekávané Františky ho přivítá bodrý vdovec František. Překvapeni jsou oba a domnívají se, že ch...

Starý mládenec v důchodu, typicky městský člověk trpící samotou velkoměsta, nesmělý Eda odpoví na seznamovací inzerát. A protože se blíží Štědrý den, koupí dárek a rovnou na uvedenou adresu zajede. Místo očekávané Františky ho přivítá bodrý vdovec František. Překvapeni jsou oba a domnívají se, že chybu v novinách má na svědomí tiskařský šotek. Teprve po příjezdu dalšího hosta, rázné Růženy, která si dělá na Františka nárok, si uvědomí, že inzeráty musely být dva. Ten druhý mají na svědomí Františkovi spoluštamgasti z místní hospůdky. Než stačí oba pánové, kteří se velmi rychle spřátelili, vznést jakýkoliv odpor, převezme Růžena iniciativu: rozdá úkoly, převrátí domek naruby. Stihne navařit, napéct i poklidit. Díky ní zavládne ve vánočně vyzdobeném domku sváteční atmosféra i rodinná pohoda. Ta nejvíce zapůsobí na Edu, který si čím dál víc uvědomuje, že něco v životě zmeškal, že neprožil něco přirozeného, že o něco přichází. Jeho upřímnost, vděk a chování zasáhnou Růženu natolik, že s ním odjede do města. František, který si přál jen hospodyni do chátrající chalupy, zůstává jejich přítelem.

Kinobox  62 % Pán na inzerát CSFD 62 %

Pán na inzerát online

Sledovat Pán na inzerát online CZ můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Pán na inzerát online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Pán na inzerát dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 4. 9. 2005
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Pán na inzerát recenze a hodnocení

Ve filmu Pán na inzerát hrají .

Film Pán na inzerát režíruje .

Film Pán na inzerát můžete vidět na iVysílání.

Film Pán na inzerát je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.