FB pixel TP pixel
Pan Vok odchází

Pan Vok odchází

Pan Vok odchází
Česko | 1979 | Komedie | Králové a královny

Bývalý proutník Petr Vok z Rožmberka zestárl, změnil tvář (Miloše Kopeckého nahradil Martin Růžek) a ovdověl. Ztráta jeho mladé ženy ho uvrhla do letargie, z níž se ho jeho služebnictvo snaží vytrhnout i podobně bizarním pokusem, jakým je pořízení mořské panny. Podaří se Vokovi opět vdechnout poziti...

Bývalý proutník Petr Vok z Rožmberka zestárl, změnil tvář (Miloše Kopeckého nahradil Martin Růžek) a ovdověl. Ztráta jeho mladé ženy ho uvrhla do letargie, z níž se ho jeho služebnictvo snaží vytrhnout i podobně bizarním pokusem, jakým je pořízení mořské panny. Podaří se Vokovi opět vdechnout pozitivní přístup k životu?

IMDb  55 % CSFD  50 %

Pan Vok odchází online

Sledovat Pan Vok odchází online můžeš na Česká filmová klasika, Filmy v češtině, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Pan Vok odchází online, zda je ke stažení a zda má Pan Vok odchází dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
české titulky | SD kvalita | od 3. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Česká filmová klasika
Česká filmová klasika
od 1. 11. 2019
Zdarma
Filmy v češtině
Filmy v češtině
SD kvalita | od 12. 12. 2020
Zdarma

Pan Vok odchází obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Pan Vok odchází, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Pan Vok odchází postavy.

Pan Vok odchází novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Pan Vok odchází, které najdeš na našem webu.

České filmy na YouTube přibývají. Za měsíc přibylo 18 nových filmů zdarma
České filmy na YouTube přibývají. Za měsíc přibylo 18 nových filmů zdarma
19.05.2019 | Tipy na film

YouTube kanál Česká filmová klasika neustále rozšiřuje nabídku vynikajících tuzemských filmů zdarma a navíc výrazně přidává na rychlosti.

Pan Vok odchází recenze a hodnocení