FB pixel TP pixel
Panelstory - Or Birth of A Community
Panelstory - Or Birth of A Community

Panelstory aneb Jak se rodí sídliště

Panelstory - Or Birth of A Community
Česko | 1979 | Komedie | Situace | 96 minut

Pověstná satira, dlouhé roky zakazovaná, se odehrává na rozbahněném velkoměstském sídlišti, stále ohromuje dokonalou znalostí lidských povah, často směšně sobeckých a sebestředných, rozhodně však lhostejných k tomu, co se děje kolem nich. Vlastně jen vesnický děda ztracený uprostřed paneláků přináší...

Pověstná satira, dlouhé roky zakazovaná, se odehrává na rozbahněném velkoměstském sídlišti, stále ohromuje dokonalou znalostí lidských povah, často směšně sobeckých a sebestředných, rozhodně však lhostejných k tomu, co se děje kolem nich. Vlastně jen vesnický děda ztracený uprostřed paneláků přináší závan opravdového zájmu a soucitu. Režisérka Věra Chytilová zvolila roztěkaný způsob snímání, kamera občas vyhlíží, jako kdyby byla zavěšená na rychle se pohybujícím kyvadle.

Režie: Věra Chytilová

IMDb  70 % Kinobox  73 %

Panelstory aneb Jak se rodí sídliště online

Sledovat Panelstory aneb Jak se rodí sídliště online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Panelstory aneb Jak se rodí sídliště online, zda je ke stažení a zda má Panelstory aneb Jak se rodí sídliště dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 22. 12. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Panelstory aneb Jak se rodí sídliště recenze a hodnocení

Tvůj názor na Panelstory aneb Jak se rodí sídliště?

Ve filmu Panelstory aneb Jak se rodí sídliště hrají .

Film Panelstory aneb Jak se rodí sídliště režíruje Věra Chytilová.

Film Panelstory aneb Jak se rodí sídliště má 96 minut.

Film Panelstory aneb Jak se rodí sídliště můžete vidět na Voyo.

Film Panelstory aneb Jak se rodí sídliště je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.