FB pixel TP pixel
Panelstory - Or Birth of A Community
Panelstory - Or Birth of A Community

Panelstory aneb Jak se rodí sídliště

Panelstory - Or Birth of A Community
Česko | 1979 | Komedie | Situace | 96 minut

Pověstná satira, dlouhé roky zakazovaná, se odehrává na rozbahněném velkoměstském sídlišti, stále ohromuje dokonalou znalostí lidských povah, často směšně sobeckých a sebestředných, rozhodně však lhostejných k tomu, co se děje kolem nich. Vlastně jen vesnický děda ztracený uprostřed paneláků přináší...

Pověstná satira, dlouhé roky zakazovaná, se odehrává na rozbahněném velkoměstském sídlišti, stále ohromuje dokonalou znalostí lidských povah, často směšně sobeckých a sebestředných, rozhodně však lhostejných k tomu, co se děje kolem nich. Vlastně jen vesnický děda ztracený uprostřed paneláků přináší závan opravdového zájmu a soucitu. Režisérka Věra Chytilová zvolila roztěkaný způsob snímání, kamera občas vyhlíží, jako kdyby byla zavěšená na rychle se pohybujícím kyvadle.

IMDb  70 %

Panelstory aneb Jak se rodí sídliště online

Sledovat Panelstory aneb Jak se rodí sídliště online můžeš na DaFilms, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Panelstory aneb Jak se rodí sídliště online, zda je ke stažení a zda má Panelstory aneb Jak se rodí sídliště dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
české titulky | SD kvalita | od 22. 12. 2021
Předplatné za 159 Kč
DaFilms
DaFilms
od 1. 11. 2019
Předplatné za 135 Kč

Panelstory aneb Jak se rodí sídliště obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Panelstory aneb Jak se rodí sídliště, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Panelstory aneb Jak se rodí sídliště postavy.

Panelstory aneb Jak se rodí sídliště recenze a hodnocení

Tvůj názor na Panelstory aneb Jak se rodí sídliště?