FB pixel TP pixel
The Virgin Queen
The Virgin Queen

Panenská královna

The Virgin Queen
Velká Británie | 2006 | Drama seriály | 60 minut

Princezna Alžběta, dcera Jindřicha VIII. a jeho druhé ženy Anny Boleynové, je na příkaz královny, své starší nevlastní sestry Marie, uvězněna v Toweru pro podezření ze spiknutí. Lid v zemi je totiž s Mariinou vládou nespokojený a Alžběta by se v případě Mariiny smrti stala vládkyní. Důkazy o spiknut...

Princezna Alžběta, dcera Jindřicha VIII. a jeho druhé ženy Anny Boleynové, je na příkaz královny, své starší nevlastní sestry Marie, uvězněna v Toweru pro podezření ze spiknutí. Lid v zemi je totiž s Mariinou vládou nespokojený a Alžběta by se v případě Mariiny smrti stala vládkyní. Důkazy o spiknutí se však ani za rok nepodaří nalézt. Marie nakonec zemře na rakovinu. Pětadvacetiletá Alžběta, díky svému protestantskému vyznání milovaná většinou lidí v zemi, nastoupí na trůn. Přestože je to žena uvnitř křehká a plná pochybností, od samého začátku své vlády začne vystupovat jako rozhodná a neústupná panovnice. A to se vyplatí nejen jí samotné, nýbrž celé Anglii. Ohrožuje ji totiž mimo jiné skotská královna Marie Stuartovna, která uplatňuje nárok na anglický trůn. Královská rada také pracuje na otázce Alžbětina sňatku, protože země nesmí zůstat bez dědice. Alžběta miluje svého přítele z dětství Roberta Dudleyho, avšak ten je ženatý a manželství s ním nepřichází v úvahu. Žena posléze vyřeší i tento problém: rozhodne se zůstat "panenskou královnou", která se obrazně řečeno provdá za Anglii. Zlatý věk rozkvětu může začít...

Panenská královna online

Sledovat Panenská královna online můžeš na Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Panenská královna online, zda je ke stažení a zda má Panenská královna dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 19. 5. 2023
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Panenská královna obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Panenská královna, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Panenská královna postavy.

Anne-Marie Duff
Anne-Marie Duff
Queen Elizabeth I
Tom Hardy
Tom Hardy
Robert Dudley
Ian Hart
Ian Hart
William Cecil - Lord Burghley
Dexter Fletcher
Dexter Fletcher
Sir Thomas Radcliffe - Earl of Sussex
Joanne Whalley
Joanne Whalley
Queen Mary
Ben Daniels
Ben Daniels
Francis Walsingham
Kevin McKidd
Kevin McKidd
Duke of Norfolk
Emilia Fox
Emilia Fox
Amy Dudley
Tara Fitzgerald
Tara Fitzgerald
Kat Ashley
Hans Matheson
Hans Matheson
Robert Devereux - Earl of Essex
Coky Giedroyc
Coky Giedroyc
Režie

Panenská královna recenze a hodnocení

V seriálu Panenská královna hrají Anne-Marie Duff, Tom Hardy, Ian Hart, Dexter Fletcher, Joanne Whalley, Ben Daniels, Kevin McKidd.

Seriál Panenská královna můžete vidět na Starmax.

Seriál Panenská královna je online na Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.