FB pixel TP pixel
Boys Will Be Boys
Boys Will Be Boys

Páni kluci

Boys Will Be Boys
Česko | 1976 | Dobrodružné filmy | Pro starší děti | 85 minut

V malém městečku prožívají svůj klukovský život tři kamarádi Tomáš, Hubert a Jožka. Tomáš žije u tety Apoleny a strýce Václava, který na malém nádraží zastává všechny funkce. Ve skutečnosti chod nádraží i domácnosti řídí energická teta Apolena. Tomáš je chlapec plný nápadů, které často končí rozhořč...

V malém městečku prožívají svůj klukovský život tři kamarádi Tomáš, Hubert a Jožka. Tomáš žije u tety Apoleny a strýce Václava, který na malém nádraží zastává všechny funkce. Ve skutečnosti chod nádraží i domácnosti řídí energická teta Apolena. Tomáš je chlapec plný nápadů, které často končí rozhořčením nejen učitele a tety, ale i ostatních obyvatel městečka. Líbí se mu spolužačka Blanka a kvůli ní se rozhodne získat cenu pro nejlepšího žáka školy - ilustrované Staré pověsti české. Pro nejrůznější poklesky však nemá nejmenší naději dostat od učitele pochvalné lístky, na jejichž počtu udělení ceny závisí. Všichni tři kamarádi proto vylezou po žebříku do ředitelny a lístky si vezmou. Při slavnosti se všechno prozradí a chlapci, aby unikli výprasku, utečou z domova. Na napůl potopenou loďku naházejí své svršky a utáboří se v ruinách hradu. V noci slyší Tomáš z městečka detonaci. Netuší, že materialista Ležatka, brusič Petr a Pajdák vykradli s pomocí dynamitu Občanskou záložnu a že lup ukryli na hradě. Chlapci peníze najdou a vrátí se s nimi do městečka, kde se stanou svědky vlastního pohřbu. Po nálezu loďky se totiž všichni domnívali, že chlapci utonuli. Kluci jsou přivítáni s radostí, policajti zatknou Pajdáka, který však předtím zabil Petra. Ani Ležatka neunikne spravedlnosti.

IMDb  74 % CSFD  85 %

Páni kluci online

Sledovat Páni kluci online můžeš na České kino, Starmax, Vodafone TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Páni kluci online, zda je ke stažení a zda má Páni kluci dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
SD kvalita | od 3. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
Starmax
Starmax
od 6. 10. 2022
Cena nezjištěna
Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 4. 4. 2021
Předplatné za 99 Kč

Páni kluci obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Páni kluci, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Páni kluci postavy.

Páni kluci novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Páni kluci, které najdeš na našem webu.

100 nejlepších českých filmů historie (100 LET REPUBLIKY)
100 nejlepších českých filmů historie (100 LET REPUBLIKY)
26.10.2018 9:00:00 | České novinky

Finále našeho českého týdne je tu a my jsme pro vás vybrali ke stému výročí založení Československé republiky hned 100 nejlepších filmů, které během naší historie vznikly. A trochu klameme obrázkem, Pelíšky to nevyhrály.

10 nejlepších českých filmů na léto
10 nejlepších českých filmů na léto
29.06.2018 | České novinky

Pro parádní letní náladu nemusíte za hranice… A ani do kina. Pusťte si náš výběr nejlepších českých letních filmů a o prázdninovou atmosféru máte postaráno. Který si pustíte jako první?

Páni kluci recenze a hodnocení

Ve filmu Páni kluci hrají Michal Dymek, Petr Voříšek, Petr Starý, Magdalena Reifová, Zdena Hadrbolcová, Josef Somr, Petr Nárožný.

Film Páni kluci režíruje Vera Plívová-Simková.

Film Páni kluci má 85 minut.

Film Páni kluci můžete vidět na České kino, Starmax, Vodafone TV, Voyo.

Film Páni kluci je online na České kino, Starmax, Vodafone TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.