FB pixel TP pixel
Mrs Wilson
Mrs Wilson

Paní Wilsonová

Mrs Wilson
Velká Británie | 2018 | Drama seriály | Záhada | 60 minut | 1 řad(a) | 3 epizod

Píše se rok 1963: Alison Wilsonové nečekaně zemře manžel. Záhy nato se objeví žena, která tvrdí, že je Alecova opravdová manželka. Alison se rozhodne přijít pravdě na kloub a odhalit skutečnou totožnost svého manžela. Brzy jí dojde, že si Alec svá tajemství odnesl s sebou do hrobu, od jejich románku...

Píše se rok 1963: Alison Wilsonové nečekaně zemře manžel. Záhy nato se objeví žena, která tvrdí, že je Alecova opravdová manželka. Alison se rozhodne přijít pravdě na kloub a odhalit skutečnou totožnost svého manžela. Brzy jí dojde, že si Alec svá tajemství odnesl s sebou do hrobu, od jejich románku, když byli během války zaměstnáni v tajných službách, po tajemné období v Indii. Přestože Alison odhalí skutečnosti, které kompletně změní její dosavadní život, nepřestane se honit za pravdou.

Hrají: Ruth Wilson, Iain Glen, Fiona Shaw, Anupam Kher, Otto Farrant, Calam Lynch, Ian McElhinney, Joy Richardson

IMDb  74 % Kinobox  71 %

Paní Wilsonová online

Sledovat Paní Wilsonová online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Paní Wilsonová online, zda je ke stažení a zda má Paní Wilsonová dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 19. 7. 2022
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Paní Wilsonová recenze a hodnocení

V seriálu Paní Wilsonová hrají Ruth Wilson, Iain Glen, Fiona Shaw, Anupam Kher, Otto Farrant, Calam Lynch, Ian McElhinney, Joy Richardson.

Seriál Paní Wilsonová můžete vidět na Voyo.

Seriál Paní Wilsonová je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.