FB pixel TP pixel
Pánská jízda
Pánská jízda

Pánská jízda

Pánská jízda
Česko | 2004 | Komedie | Situace

Otec Viktor, velice schopný a úspěšný ve své profesi, a jeho syn Petr, neméně úspěšný a nadějný student, se náhle ocitnou v nečekané situaci - po smrti ženy a matky se tyto dva ukázkové příklady dokonalého muže a studenta musí vypořádat s takovou banální záležitostí, jakou je péče o domácnost. Jako ...

Otec Viktor, velice schopný a úspěšný ve své profesi, a jeho syn Petr, neméně úspěšný a nadějný student, se náhle ocitnou v nečekané situaci - po smrti ženy a matky se tyto dva ukázkové příklady dokonalého muže a studenta musí vypořádat s takovou banální záležitostí, jakou je péče o domácnost. Jako schopní, inteligentní a úspěšní muži v tom pochopitelně nevidí žádný problém. Marně je zkušený soused Lupínek, zasloužilý dědeček se čtyřmi vnoučaty na krku, varuje a nabízí pomoc. Mužská ješitnost a pýcha jsou silnější. Díky tomu se tak postupně dostávají do víru trapasů, problémů a katastrof, které postupně nahlodávají jejich sebevědomí a boří jejich pevné přesvědčení o vlastní dokonalosti. Ještě, že přijíždí na pomoc strýc Artur.

IMDb  31 % CSFD  28 %

Pánská jízda online

Sledovat Pánská jízda online můžeš na Kuki. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Pánská jízda online, zda je ke stažení a zda má Pánská jízda dabing nebo titulky.

Kuki
Kuki
HD kvalita | SD kvalita | od 9. 12. 2022
Cena nezjištěna

Pánská jízda obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Pánská jízda, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Pánská jízda postavy.

Pánská jízda zajímavosti

Tržby v českých kinech
12 708 798 Kč
Návštěvnost v českých kinech
134 419 diváků

Pánská jízda recenze a hodnocení

Ve filmu Pánská jízda hrají Vladimír Škultéty, Josef Abrhám, Světlana Nálepková, Petra Špalková.

Film Pánská jízda režíruje .

Film Pánská jízda vidělo v českých kinech 134 419 diváků.

Film Pánská jízda můžete vidět na Kuki.

Film Pánská jízda je online na Kuki, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.