FB pixel TP pixel
The Manor

Panství

The Manor
Česko | 1999 | Drama | Krimi drama | 115 minut

Příběh se odehrává v roce 1908 v Anglii. Na Ravenscroftské panství přijíždí britský inspektor Scotland Yardu Thomas Hatcher (Martin Dejdar), aby zde vyšetřil záhadnou vraždu čeledína Patricka Roarka (Mark Huntley). V domě žije 5 žen paní Ravenscroftová (Greta Scacchiová), její dcera Gillian (Laura H...

Příběh se odehrává v roce 1908 v Anglii. Na Ravenscroftské panství přijíždí britský inspektor Scotland Yardu Thomas Hatcher (Martin Dejdar), aby zde vyšetřil záhadnou vraždu čeledína Patricka Roarka (Mark Huntley). V domě žije 5 žen paní Ravenscroftová (Greta Scacchiová), její dcera Gillian (Laura Harrisová), guvernantka Charlotte Kleinerová (Gabrielle Anwarová), kuchařka Ellen Frenchová (Edie McClurgová) a služebná Dolly (Fay Mastersonová). V průběhu vyšetřování inspektor Hatcher zjistí, že smrt Patricka Roarka nebyla nešťastná náhoda, jak všechny ženy svorně tvrdí. Naopak se zřejmě jedná o vraždu, která má navíc něco společného se smrtí majitele panství pana Ravenscrofta, který zemřel také pádem ze schodů. Výpovědi si v mnoha případech odporují a je na inspektorovi, aby zjistil tajemství Ravenscroftského panství. Zemřeli nešťastnou náhodou, zabili je duchové nebo šlo opravdu o vraždu?

Hrají: Greta Scacchi, Gabrielle Anwar, Peter O'Toole, Fay Masterson, Martin Dejdar

IMDb  57 % Kinobox  51 %

Panství online

Sledovat Panství online můžeš na České kino, Kinobox, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Panství online, zda je ke stažení a zda má Panství dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 8. 6. 2022
Předplatné za 159 Kč
České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
Kinobox
Kinobox
od 5. 6. 2023
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Panství novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Panství, které najdeš na našem webu.

Mažňák místo klasik. Netflix opět šokuje nečekanými českými filmy
Mažňák místo klasik. Netflix opět šokuje nečekanými českými filmy
12.07.2020 10:00:00 | České novinky

Ačkoli jsme vám na základě slibů Netflixu anoncovali příchod českých filmových klasik na streamovací službu, Netflix opět překvapil a doručil velké kulové. Respektive přišel s úplně jinými filmy a klasiky si zatím nechal na později.

Panství recenze a hodnocení

Ve filmu Panství hrají Greta Scacchi, Gabrielle Anwar, Peter O'Toole, Fay Masterson, Martin Dejdar.

Film Panství režíruje .

Film Panství má 115 minut.

Film Panství měl rozpočet 170 000 000 Kč.

Film Panství můžete vidět na České kino, Kinobox, Voyo.

Film Panství je online na České kino, Kinobox, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.