FB pixel TP pixel
The Manor

Panství

The Manor
Česko | 1999 | Drama | Krimi drama | 115 minut

Příběh se odehrává v roce 1908 v Anglii. Na Ravenscroftské panství přijíždí britský inspektor Scotland Yardu Thomas Hatcher (Martin Dejdar), aby zde vyšetřil záhadnou vraždu čeledína Patricka Roarka (Mark Huntley). V domě žije 5 žen paní Ravenscroftová (Greta Scacchiová), její dcera Gillian (Laura H...

Příběh se odehrává v roce 1908 v Anglii. Na Ravenscroftské panství přijíždí britský inspektor Scotland Yardu Thomas Hatcher (Martin Dejdar), aby zde vyšetřil záhadnou vraždu čeledína Patricka Roarka (Mark Huntley). V domě žije 5 žen paní Ravenscroftová (Greta Scacchiová), její dcera Gillian (Laura Harrisová), guvernantka Charlotte Kleinerová (Gabrielle Anwarová), kuchařka Ellen Frenchová (Edie McClurgová) a služebná Dolly (Fay Mastersonová). V průběhu vyšetřování inspektor Hatcher zjistí, že smrt Patricka Roarka nebyla nešťastná náhoda, jak všechny ženy svorně tvrdí. Naopak se zřejmě jedná o vraždu, která má navíc něco společného se smrtí majitele panství pana Ravenscrofta, který zemřel také pádem ze schodů. Výpovědi si v mnoha případech odporují a je na inspektorovi, aby zjistil tajemství Ravenscroftského panství. Zemřeli nešťastnou náhodou, zabili je duchové nebo šlo opravdu o vraždu?

IMDb  57 % CSFD  43 %

Panství online

Sledovat Panství online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Panství online, zda je ke stažení a zda má Panství dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
české titulky | SD kvalita | od 8. 6. 2022
Předplatné za 159 Kč

Panství obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Panství, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Panství postavy.

Greta Scacchi
Greta Scacchi
Mrs. Ravenscroft
Gabrielle Anwar
Gabrielle Anwar
Charlotte Kleiner
Peter O'Toole
Peter O'Toole
Mr. Ravenscroft
Martin Dejdar
Martin Dejdar
Inspector Tomas Hatcher

Panství novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Panství, které najdeš na našem webu.

Mažňák místo klasik. Netflix opět šokuje nečekanými českými filmy
Mažňák místo klasik. Netflix opět šokuje nečekanými českými filmy
12.07.2020 10:00:00 | České novinky

Ačkoli jsme vám na základě slibů Netflixu anoncovali příchod českých filmových klasik na streamovací službu, Netflix opět překvapil a doručil velké kulové. Respektive přišel s úplně jinými filmy a klasiky si zatím nechal na později.

Panství recenze a hodnocení