FB pixel TP pixel
A Few Days in September

Pár dní v září

A Few Days in September
Itálie | 2006 | Drama | 11. září | 116 minut

1. září 2001. Elliot, americký agent C.I.A., který jako jediný zná tajné informace o blízké budoucnosti, náhle zmizí. Jeho jediným záměrem bylo se setkat se svojí dcerou Orlando, které se před 10 lety vzdal. Irene, francouzská agentka, která s ním spolupracovala, a David, jeho adoptivní syn, mu pomo...

1. září 2001. Elliot, americký agent C.I.A., který jako jediný zná tajné informace o blízké budoucnosti, náhle zmizí. Jeho jediným záměrem bylo se setkat se svojí dcerou Orlando, které se před 10 lety vzdal. Irene, francouzská agentka, která s ním spolupracovala, a David, jeho adoptivní syn, mu pomohou a přivedou dceru k otci. Pronásledováni Williamem Poundem, podivně poetickým psychopatem, budou vzdorovat podezření z mezinárodní špionáže od Paříže po Benátky a nakonec se 11. září 2001 setkají s Elliotem.

Hrají: Juliette Binoche, John Turturro, Sara Forestier, Tom Riley, Nick Nolte, Mathieu Demy, Said Amadis

Režie: Santiago Amigorena

IMDb  55 % Kinobox  47 %

Pár dní v září online

Sledovat Pár dní v září online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Pár dní v září online, zda je ke stažení a zda má Pár dní v září dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 11. 6. 2024
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Pár dní v září recenze a hodnocení

Ve filmu Pár dní v září hrají Juliette Binoche, John Turturro, Sara Forestier, Tom Riley, Nick Nolte, Mathieu Demy, Said Amadis.

Film Pár dní v září režíruje Santiago Amigorena.

Film Pár dní v září má 116 minut.

Film Pár dní v září můžete vidět na Filmbox+.

Film Pár dní v září je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.