FB pixel TP pixel
A Few Days in September

Pár dní v září

A Few Days in September
Itálie | 2006 | Drama | 11. září | 116 minut

1. září 2001. Elliot, americký agent C.I.A., který jako jediný zná tajné informace o blízké budoucnosti, náhle zmizí. Jeho jediným záměrem bylo se setkat se svojí dcerou Orlando, které se před 10 lety vzdal. Irene, francouzská agentka, která s ním spolupracovala, a David, jeho adoptivní syn, mu pomo...

1. září 2001. Elliot, americký agent C.I.A., který jako jediný zná tajné informace o blízké budoucnosti, náhle zmizí. Jeho jediným záměrem bylo se setkat se svojí dcerou Orlando, které se před 10 lety vzdal. Irene, francouzská agentka, která s ním spolupracovala, a David, jeho adoptivní syn, mu pomohou a přivedou dceru k otci. Pronásledováni Williamem Poundem, podivně poetickým psychopatem, budou vzdorovat podezření z mezinárodní špionáže od Paříže po Benátky a nakonec se 11. září 2001 setkají s Elliotem.

IMDb  55 %
Voyo
Drama na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Pár dní v září online

Pár dní v září online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Pár dní v září obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Pár dní v září, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Pár dní v září postavy.

Pár dní v září recenze a hodnocení

Ve filmu Pár dní v září hrají Juliette Binoche, John Turturro, Sara Forestier, Tom Riley, Nick Nolte, Mathieu Demy, Said Amadis.

Film Pár dní v září režíruje Santiago Amigorena.

Film Pár dní v září má 116 minut.

Film Pár dní v září není zatím nikde online.

Film Pár dní v září není zatím kde sledovat.