FB pixel TP pixel
The Parade
The Parade

Parade

The Parade
Srbsko | 2011 | Drama | LGBT | 115 minut

V temném thrilleru z noční Paříže se námořní kapitán Marco Silvestri (Vincent Lindon) vrací narychlo na souš, aby pomohl své sestře Sandře. Sandřin manžel spáchal za tajemných okolností sebevraždu, rodinný podnik se potápí a dcera Justin má psychické problémy. Zprvu se zdá, že za vším stojí bohat...

V temném thrilleru z noční Paříže se námořní kapitán Marco Silvestri (Vincent Lindon) vrací narychlo na souš, aby pomohl své sestře Sandře. Sandřin manžel spáchal za tajemných okolností sebevraždu, rodinný podnik se potápí a dcera Justin má psychické problémy. Zprvu se zdá, že za vším stojí bohatý a mocný obchodník Edouard Laporte. Marco se proto přistěhuje do domu, kde žije Laporteova krásná milenka (Chiara Mastroianni) s jejich malým synem, a osnuje pomstu mocnému nepříteli. Postupně ale zjišťuje, že věci nejsou tím, čím se zdají být.

IMDb  73 % CSFD  78 %

Parade online

Sledovat Parade online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Parade online, zda je ke stažení a zda má Parade dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 2. 2021
Předplatné za 155 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Parade obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Parade, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Parade postavy.

Parade recenze a hodnocení

Ve filmu Parade hrají Nikola Kojo, Hristina Popović, Miloš Samolov, Goran Jevtić, Goran Navojec, Dejan Aćimović, Toni Mihajlovski.

Film Parade režíruje Srđan Dragojević.

Film Parade má 115 minut.

Film Parade měl rozpočet 1 500 000 $.

Film Parade můžete vidět na Edison.

Film Parade je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.