FB pixel TP pixel
Totally Talking
Totally Talking

Parádně pokecal

Totally Talking
Česko | 2014 | Komedie | Vztahy | 75 minut

Parádně pokecal je příběh inspirovaný stereotypy chování současné mladé generace. Nerozhodnost, nevyhraněnost, často i lenost - na druhé straně však přemíra podřadných aktivit, spousta energie a touha poznávat. To všechno se v hlavním hrdinovi míchá a mým cílem je zobrazit toto míchání svěžím, neoko...

Parádně pokecal je příběh inspirovaný stereotypy chování současné mladé generace. Nerozhodnost, nevyhraněnost, často i lenost - na druhé straně však přemíra podřadných aktivit, spousta energie a touha poznávat. To všechno se v hlavním hrdinovi míchá a mým cílem je zobrazit toto míchání svěžím, neokoukaným způsobem, a především - s nadhledem.

Režie: Tomáš Pavlíček

IMDb  50 % Kinobox  49 %

Parádně pokecal online

Sledovat Parádně pokecal online můžeš na KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Parádně pokecal online, zda je ke stažení a zda má Parádně pokecal dabing nebo titulky.

KVIFF TV
KVIFF TV
od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 80 Kč Nákup (HD) za 150 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Parádně pokecal novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Parádně pokecal, které najdeš na našem webu.

Mladé české talenty: 10 nejlepších filmů z FAMU
Mladé české talenty: 10 nejlepších filmů z FAMU
26.06.2018 | České novinky

V nedávném vyhroceném boji o sesazení děkana FAMU se několik českých filmařů, mimo jiné Jan Hřebejk, Jiří Strach nebo Olga Sommerová, nelichotivě vyjádřili o úrovni filmů, které na škole v posledních letech vznikají. Pojďte se přesvědčit, že to s FAMU zdaleka není zlé a mrkněte na 10 nejlepších filmů, které její studenti v posledních letech natočili.

Parádně pokecal recenze a hodnocení

František Fuka
František Fuka FFFilm

Štěpán je tak trochu loser a miluje holku, kterou nikdy neviděl. ALe mockrát ji slyšel, protože mu pravidelně telefonuje a radí mu, co má dělat. Teprve duch os......   Celá recenze

 60 %

Ve filmu Parádně pokecal hrají .

Film Parádně pokecal režíruje Tomáš Pavlíček.

Film Parádně pokecal má 75 minut.

Film Parádně pokecal měl rozpočet 5 000 000 Kč.

Film Parádně pokecal můžete vidět na KVIFF TV.

Film Parádně pokecal je online na KVIFF TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.