FB pixel TP pixel
Paris

Paříž

Paris
Francie | 2008 | Drama | Umírání | 130 minut

Je to příběh Pařížana, který je nemocný a myslí, že může zemřít. Jeho situace ho nutí dívat se na všechny lidi, které potkává, novým a jiným způsobem. Představuje si, že jeho smrt najednou dává jeho životu úplně jiný význam, stejně tak životu jiných lidí a celého města. Prodavač ovoce a zeleniny, že...

Je to příběh Pařížana, který je nemocný a myslí, že může zemřít. Jeho situace ho nutí dívat se na všechny lidi, které potkává, novým a jiným způsobem. Představuje si, že jeho smrt najednou dává jeho životu úplně jiný význam, stejně tak životu jiných lidí a celého města. Prodavač ovoce a zeleniny, žena, která provozuje pekárnu, sociální pracovník, tanečník, architekt, bezdomovec, univerzitní profesor, modelka, ilegální přistěhovalec z Kamerunu... Všichni tito rozdílní lidé se setkávají v tomto městě a v tomto filmu. Mohli byste si říct, že na nich není nic zajímavého, ale pro každého z nich je jejich život vyjímečný. Můžete věřit, že na jejich problémech nezáleží, ale pro ně jsou to nejdůležitější věci na světě."

Hrají: Romain Duris, Fabrice Luchini, Albert Dupontel, François Cluzet, Karin Viard, Gilles Lellouche, Mélanie Laurent

Režie: Cédric Klapisch

IMDb  69 % Kinobox  67 %

Paříž online

Sledovat Paříž online můžeš na Canal Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Paříž online, zda je ke stažení a zda má Paříž dabing nebo titulky.

Canal Plus
Canal Plus
český dabing | od 1. 6. 2023
Předplatné za 189 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Paříž zajímavosti

Rozpočet
19 000 000 $
Tržby v českých kinech
878 360 Kč
Návštěvnost v českých kinech
10 193 diváků

Paříž recenze a hodnocení

Ve filmu Paříž hrají Romain Duris, Fabrice Luchini, Albert Dupontel, François Cluzet, Karin Viard, Gilles Lellouche, Mélanie Laurent.

Film Paříž režíruje Cédric Klapisch.

Film Paříž má 130 minut.

Film Paříž měl rozpočet 19 000 000 $.

Film Paříž vidělo v českých kinech 10 193 diváků.

Film Paříž můžete vidět na Canal Plus.

Film Paříž je online na Canal Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.