FB pixel TP pixel
Pasolini
Pasolini

Pasolini

Pasolini
Francie | 2014 | Životopisné filmy | Showbyznys | 87 minut

Biografické drama pojednávající o dramatickém sklonku života kontroverzního italského filmaře. Rok 1975. Padesátník Pier Paolo Pasolini právě ukončil natáčení svého posledního filmu Saló aneb 120 dní Sodomy a prožívá nejbouřlivější období své už tak pohnuté kariéry. Stojí proti němu dobová veřejnost...

Biografické drama pojednávající o dramatickém sklonku života kontroverzního italského filmaře. Rok 1975. Padesátník Pier Paolo Pasolini právě ukončil natáčení svého posledního filmu Saló aneb 120 dní Sodomy a prožívá nejbouřlivější období své už tak pohnuté kariéry. Stojí proti němu dobová veřejnost, filmová kritika i politické elity. Nejde jen o šokující otevřenost tvorby, neskrývanou homosexualitu, celou řadu osobních výstřelků, ale i o jeho politický aktivismus. I přes odpor svých blízkých se Pasolini chystá na natáčení nového filmu – filmu, který nikdy nedokončí.

Hrají: Willem Dafoe, Giada Colagrande, Riccardo Scamarcio, Maria de Medeiros, Ninetto Davoli, Adriana Asti, Valerio Mastandrea

Režie: Abel Ferrara

IMDb  58 % Kinobox  55 %

Pasolini online

Sledovat Pasolini online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Pasolini online, zda je ke stažení a zda má Pasolini dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 13. 11. 2020
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Pasolini recenze a hodnocení

Ve filmu Pasolini hrají Willem Dafoe, Giada Colagrande, Riccardo Scamarcio, Maria de Medeiros, Ninetto Davoli, Adriana Asti, Valerio Mastandrea.

Film Pasolini režíruje Abel Ferrara.

Film Pasolini má 87 minut.

Film Pasolini můžete vidět na Edison.

Film Pasolini je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.