FB pixel TP pixel
The Fifth Wheel
The Fifth Wheel

Páté kolo od vozu

The Fifth Wheel
Itálie | 2013 | Komedie | Satira | 113 minut

Ernesto je obyčejný mladík, který se snaží naplňovat své ambice, aniž by ztratil ze zřetele skutečné hodnoty života. Spolu s jeho nejlepším přítelem Giacintem prožívají klíčové fáze italské historie od 70. let 20. století do současnosti. S vždy opatrným a ironickým pohledem na zlozvyky a ctnosti Itá...

Ernesto je obyčejný mladík, který se snaží naplňovat své ambice, aniž by ztratil ze zřetele skutečné hodnoty života. Spolu s jeho nejlepším přítelem Giacintem prožívají klíčové fáze italské historie od 70. let 20. století do současnosti. S vždy opatrným a ironickým pohledem na zlozvyky a ctnosti Itálie a Italů nám Giovanni Veronesi nabízí citlivou komedii zaměřenou na běžné a zároveň výjimečné peripetie hrdinu naší doby.

Hrají: Elio Germano, Alessandra Mastronardi, Ricky Memphis, Sergio Rubini, Alessandro Haber, Massimo Wertmüller, Virginia Raffaele

Režie: Giovanni Veronesi

IMDb  66 % Kinobox  66 %

Páté kolo od vozu online

Sledovat Páté kolo od vozu online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Páté kolo od vozu online, zda je ke stažení a zda má Páté kolo od vozu dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 5. 8. 2021
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Páté kolo od vozu recenze a hodnocení

Ve filmu Páté kolo od vozu hrají Elio Germano, Alessandra Mastronardi, Ricky Memphis, Sergio Rubini, Alessandro Haber, Massimo Wertmüller, Virginia Raffaele.

Film Páté kolo od vozu režíruje Giovanni Veronesi.

Film Páté kolo od vozu má 113 minut.

Film Páté kolo od vozu můžete vidět na Edison.

Film Páté kolo od vozu je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.