FB pixel TP pixel
The Fifth Wheel
The Fifth Wheel

Páté kolo od vozu

The Fifth Wheel
Itálie | 2013 | Komedie | Satira | 113 minut

Ernesto je obyčejný mladík, který se snaží naplňovat své ambice, aniž by ztratil ze zřetele skutečné hodnoty života. Spolu s jeho nejlepším přítelem Giacintem prožívají klíčové fáze italské historie od 70. let 20. století do současnosti. S vždy opatrným a ironickým pohledem na zlozvyky a ctnosti Itá...

Ernesto je obyčejný mladík, který se snaží naplňovat své ambice, aniž by ztratil ze zřetele skutečné hodnoty života. Spolu s jeho nejlepším přítelem Giacintem prožívají klíčové fáze italské historie od 70. let 20. století do současnosti. S vždy opatrným a ironickým pohledem na zlozvyky a ctnosti Itálie a Italů nám Giovanni Veronesi nabízí citlivou komedii zaměřenou na běžné a zároveň výjimečné peripetie hrdinu naší doby.

IMDb  66 % CSFD  53 %

Páté kolo od vozu online

Sledovat Páté kolo od vozu online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Páté kolo od vozu online, zda je ke stažení a zda má Páté kolo od vozu dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 5. 8. 2021
Předplatné za 155 Kč

Páté kolo od vozu obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Páté kolo od vozu, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Páté kolo od vozu postavy.

Elio Germano
Elio Germano
Ernesto
Ricky Memphis
Ricky Memphis
Giacinto
Sergio Rubini
Sergio Rubini
Fabrizio Del Monte
Alessandro Haber
Alessandro Haber
Il Maestro
Massimo Wertmüller
Massimo Wertmüller
padre di Ernesto
Francesca D'Aloja
Francesca D'Aloja
Donna Giulia
Elena Di Cioccio
Elena Di Cioccio
Giuliana
Dalila Di Lazzaro
Dalila Di Lazzaro
donna veneziana

Páté kolo od vozu recenze a hodnocení