FB pixel TP pixel
Friday the 13th: A New Beginning

Pátek třináctého 5: Nový začátek

Friday the 13th: A New Beginning
USA | 1985 | Pátek třináctého | Horory | Slasher | 92 minut

Od posledního krveprolití u Křišťálového jezera uběhlo několik let. Tommy Jarvis, který jako dvanáctiletý kluk učinil tenkrát Jasonovu řádění přítrž, se během nich marně snažil zbavit svých nočních můr v nejrůznějších psychiatrických léčebnách. Nyní se nachází v zařízení pro narušenou mládež poblíž ...

Od posledního krveprolití u Křišťálového jezera uběhlo několik let. Tommy Jarvis, který jako dvanáctiletý kluk učinil tenkrát Jasonovu řádění přítrž, se během nich marně snažil zbavit svých nočních můr v nejrůznějších psychiatrických léčebnách. Nyní se nachází v zařízení pro narušenou mládež poblíž Křišťálového jezera, kde se připravuje na svůj návrat do společnosti. Jenže začíná další bouřlivá noc a ze tmy se znovu vynořuje vrah v hokejové masce a roztáčí nový kolotoč krvavých vražd. Páté pokračování kultovní slasherové ságy 80. let tentokrát v režii Dannyho Steinmanna.

IMDb  47 %

Pátek třináctého 5: Nový začátek online

Sledovat Pátek třináctého 5: Nový začátek online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Pátek třináctého 5: Nový začátek online, zda je ke stažení a zda má Pátek třináctého 5: Nový začátek dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 9. 11. 2018
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 69 Kč nebo 79 Kč (HD)

Pátek třináctého 5: Nový začátek obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Pátek třináctého 5: Nový začátek, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Pátek třináctého 5: Nový začátek postavy.

Pátek třináctého 5: Nový začátek recenze a hodnocení

Tvůj názor na Pátek třináctého 5: Nový začátek?

Ve filmu Pátek třináctého 5: Nový začátek hrají Melanie Kinnaman, John Shepherd, Shavar Ross, Richard Young, Marco St. John, Juliette Cummins, Carol Locatell.

Film Pátek třináctého 5: Nový začátek režíruje Danny Steinmann.

Film Pátek třináctého 5: Nový začátek má 92 minut.

Film Pátek třináctého 5: Nový začátek můžete vidět na iTunes.

Film Pátek třináctého 5: Nový začátek je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.