FB pixel TP pixel
Searching for Ester
Searching for Ester

Pátrání po Ester

Searching for Ester
Česko | 2005 | Dokumenty | Filmaři | 128 minut

Ester Krumbachová - výtvarnice, scenáristka, režisérka, jedna z nejvýraznějších osobností české nové vlny. Pracovala pro divadlo, psala, ilustrovala. Spolupracovala na filmech O slavnosti a hostech, Sedmikrásky, Všichni dobří rodáci, Ovoce stromů rajských jíme, Valerie a týden divů, Faunovo velmi po...

Ester Krumbachová - výtvarnice, scenáristka, režisérka, jedna z nejvýraznějších osobností české nové vlny. Pracovala pro divadlo, psala, ilustrovala. Spolupracovala na filmech O slavnosti a hostech, Sedmikrásky, Všichni dobří rodáci, Ovoce stromů rajských jíme, Valerie a týden divů, Faunovo velmi pozdní odpoledne, Marian a celé řadě dalších. Režisérka Věra Chytilová zpovídá ty, kteří Ester Krumbachovou znali, spolupracovali s ní, přátelili se s ní, milovali ji. Postupně skládá obraz člověka, inspirující osobnosti. Vydává se na pátrání, na jehož konci by měla být odpověď na otázku: Kdo byla Ester?

Hrají: Ester Krumbachová, Věra Chytilová, Ivan Balaďa, Jiřina Bohdalová, Radoslav Brzobohatý, Květa Fialová, Vojtěch Jasný

Režie: Věra Chytilová

IMDb  72 % Kinobox  72 %

Pátrání po Ester online

Sledovat Pátrání po Ester online můžeš na DaFilms, KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Pátrání po Ester online, zda je ke stažení a zda má Pátrání po Ester dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 20. 4. 2021
Půjčení za 65 Kč Nákup za 110 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
anglické titulky | od 18. 4. 2023
Půjčení (HD) za 80 Kč Nákup (HD) za 150 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Pátrání po Ester recenze a hodnocení

Ve filmu Pátrání po Ester hrají Ester Krumbachová, Věra Chytilová, Ivan Balaďa, Jiřina Bohdalová, Radoslav Brzobohatý, Květa Fialová, Vojtěch Jasný.

Film Pátrání po Ester režíruje Věra Chytilová.

Film Pátrání po Ester má 128 minut.

Film Pátrání po Ester můžete vidět na DaFilms, KVIFF TV.

Film Pátrání po Ester je online na DaFilms, KVIFF TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.