FB pixel TP pixel
Pearl Jam: Single Video Theory

Pearl Jam: Single Video Theory

Pearl Jam: Single Video Theory
USA | 1998 | Koncerty | Hudba | 45 minut

Uvidíme sedm vypjatých příběhů o touhách, posedlostech a sobectví Inspirací filmu byla sbírka balad českého autora 19. století K. J. Erbena, jehož tvorba je paralelou k poezii E. A. Poea, plná vášní a přízraků. Kytice poprvé vyšla v roce 1853 a patří k základním dílům národní literární klasiky. Spol...

Uvidíme sedm vypjatých příběhů o touhách, posedlostech a sobectví Inspirací filmu byla sbírka balad českého autora 19. století K. J. Erbena, jehož tvorba je paralelou k poezii E. A. Poea, plná vášní a přízraků. Kytice poprvé vyšla v roce 1853 a patří k základním dílům národní literární klasiky. Spoluscenáris-ta, kameraman a režisér filmu F. A. Brabec natočil dílo vycházející z originální výtvarné stylizace a akcentující vytříbenost jeho obrazového vidění. Vedle strhující vizuální složky je další dominantou této filmové básně o básních hudba J. Jiráska. Výjimečnou kameru, hudbu a zvuk (J. Klenka) ocenila ČFTA Českým lvem. Film byl nominován ČFTA v sedmi kategoriích včetně nejprestižnější nejlepší film. Producentkou filmu a spoluautorkou scénáře, ve spolupráci s M. Macourkem, je úspěšná herečka Deana Jakubisková-Horváthová, manželka významného česko-slovenského režiséra Juraje Jakubiska. Jeho plakát ke Kytici byl oceněn jako nejlepší v roce 2000. Kytice se zařadila k divácky nejúspěšnějším domácím filmům posledních let.

IMDb  85 %

Pearl Jam: Single Video Theory online

Sledovat Pearl Jam: Single Video Theory online můžeš na Google Play. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Pearl Jam: Single Video Theory online, zda je ke stažení a zda má Pearl Jam: Single Video Theory dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
původní znění | SD kvalita | od 30. 11. 2021
Nákup za 260 Kč

Pearl Jam: Single Video Theory obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Pearl Jam: Single Video Theory, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Pearl Jam: Single Video Theory postavy.

Pearl Jam: Single Video Theory recenze a hodnocení

Tvůj názor na Pearl Jam: Single Video Theory?