FB pixel TP pixel
Let's All Sing Around
Let's All Sing Around

Pějme píseň dohola

Let's All Sing Around
Česko | 1991 | Komedie | Situace | 103 minut

Český film Pějme píseň dohola je dílem debutujícich scenáristů Jana Hřebejka a Petra Jarchovského, debutujícího režiséra Ondřeje Trojana a debutujícího kameramana Asena Popova - všichni jsou studenty nebo nedávnými absolventy FAMU, všichni na sebe upozornili už školními pracemi. Jejich \retrospektiv...

Český film Pějme píseň dohola je dílem debutujícich scenáristů Jana Hřebejka a Petra Jarchovského, debutujícího režiséra Ondřeje Trojana a debutujícího kameramana Asena Popova - všichni jsou studenty nebo nedávnými absolventy FAMU, všichni na sebe upozornili už školními pracemi. Jejich \retrospektivní epopej\ z prostředí pionýrského tábora, jemně protkaná mělkýmí vztahy, čaromocnými láskami a vešmi, je kuriózní \generační\ výpovědí našich nejmladších fiImařů. Vypráví o tom, co v minulosti dobře poznal téměř každý z jejich vrstevniků: někdy veselé, někdy trapné organizované volno na letních pionýrských táborech. V mozaice bláznivých příhod vystupují vedle dětí z nejstarších oddílů i typizované postavy dospělých - krásná, ale prudérní zdravotnice Vendy, stydlivý praktikant Ondra, primitivní svalovec Bob, alkoholický vedoucí Bušek, nezodpovědný správce Čada. Chronologické vyprávění je ozvláštněno oddělením časových úseků nástěnkovými koIážemi Davida Vávry.

Hrají: Václav Chalupa, Jiří Strach, Ladislav Brothánek, Radek Říha, Anna Geislerová, Jiří Šašek, Ulrika Kotajná

Režie: Ondřej Trojan

IMDb  70 % Kinobox  73 %

Pějme píseň dohola online

Sledovat Pějme píseň dohola online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Pějme píseň dohola online, zda je ke stažení a zda má Pějme píseň dohola dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 4. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Pějme píseň dohola novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Pějme píseň dohola, které najdeš na našem webu.

10 nejlepších českých filmů na léto
10 nejlepších českých filmů na léto
29.06.2018 | České novinky

Pro parádní letní náladu nemusíte za hranice… A ani do kina. Pusťte si náš výběr nejlepších českých letních filmů a o prázdninovou atmosféru máte postaráno. Který si pustíte jako první?

Pějme píseň dohola zajímavosti

Tržby v českých kinech
486 270 Kč
Návštěvnost v českých kinech
8 891 diváků

Pějme píseň dohola recenze a hodnocení

Ve filmu Pějme píseň dohola hrají Václav Chalupa, Jiří Strach, Ladislav Brothánek, Radek Říha, Anna Geislerová, Jiří Šašek, Ulrika Kotajná.

Film Pějme píseň dohola režíruje Ondřej Trojan.

Film Pějme píseň dohola má 103 minut.

Film Pějme píseň dohola vidělo v českých kinech 8 891 diváků.

Film Pějme píseň dohola můžete vidět na Voyo.

Film Pějme píseň dohola je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.