FB pixel TP pixel
Penelope

Penelope

Penelope
Velká Británie | 2006 | Romantické filmy | Romantické fantasy | 103 minut

Penelope Wilhernová (Christina Ricci), dcera bohatých a vlivných rodičů trpí pečlivě utajovanou rodinnou kletbou, která jí přičarovala prasečí rypáček. Kletba bude zlomena ve chvíli, až si ji vezme někdo, kdo bude mít stejně jako ona modrou krev. Ukryta v rodinném sídle čeká na toho pravého ženicha...

Penelope Wilhernová (Christina Ricci), dcera bohatých a vlivných rodičů trpí pečlivě utajovanou rodinnou kletbou, která jí přičarovala prasečí rypáček. Kletba bude zlomena ve chvíli, až si ji vezme někdo, kdo bude mít stejně jako ona modrou krev. Ukryta v rodinném sídle čeká na toho pravého ženicha. Každý vhodný nápadník je Penelope a jejím velkým věnem nadšen. To až do chvíle, kdy spatří její obličej. Bulvární novinář Lemon (Peter Dinklage), který o kletbě ví a léta se snaží získat fotografii tajemné dívky, najme hazardního hráče Maxe (James McAvoy), aby se v přestrojení ucházel o její ruku a přitom ji vyfotil. Maxe Penelope přitahuje, nechce ji ranit, a proto ji opouští. Zklamaná Penelope utíká od rodiny, rozhodne se jít do světa a hledat své štěstí. Poprvé v životě pozná, jaké to je být někým odlišným a co znamená skutečná láska.

Hrají: Christina Ricci, James McAvoy, Catherine O'Hara, Reese Witherspoon, Peter Dinklage, Richard E. Grant, Simon Woods

Režie: Mark Palansky

IMDb  67 % Kinobox  67 %

Penelope online

Sledovat Penelope online můžeš na Filmy v češtině. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Penelope online, zda je ke stažení a zda má Penelope dabing nebo titulky.

Filmy v češtině
Filmy v češtině
český dabing | SD kvalita | od 1. 2. 2016
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Penelope zajímavosti

Rozpočet
15 000 000 $
Tržby v českých kinech
526 430 Kč
Návštěvnost v českých kinech
5 886 diváků

Penelope recenze a hodnocení

Ve filmu Penelope hrají Christina Ricci, James McAvoy, Catherine O'Hara, Reese Witherspoon, Peter Dinklage, Richard E. Grant, Simon Woods.

Film Penelope režíruje Mark Palansky.

Film Penelope má 103 minut.

Film Penelope měl rozpočet 15 000 000 $.

Film Penelope vidělo v českých kinech 5 886 diváků.

Film Penelope můžete vidět na Filmy v češtině.

Film Penelope je online na Filmy v češtině, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.