FB pixel TP pixel
Bedtime Story

Pension pro svobodné pány

Bedtime Story
Česko | 1968 | Komedie | Situace

Příhody jedné noci a časného rána, odehrávající se v přísně vedeném pensionu pro svobodné pány, zpracoval Jiří Krejčík nejdříve pro televizi, pak je uvedl na scéně Činoherního klubu a do třetice je zfilmoval. Podle vlastního vyjádření lákala Krejčíka divadelní předloha jako etuda komediálního herect...

Příhody jedné noci a časného rána, odehrávající se v přísně vedeném pensionu pro svobodné pány, zpracoval Jiří Krejčík nejdříve pro televizi, pak je uvedl na scéně Činoherního klubu a do třetice je zfilmoval. Podle vlastního vyjádření lákala Krejčíka divadelní předloha jako etuda komediálního herectví. Na klasickém půdorysu situační frašky rozehrál režisér rušnou komedii, v jejímž zrcadle se místy povážlivě objevuje iluze o dovršeném morálním přerodu společnosti, nehledě k invektivám, které zde byly zcela zjevně adresovány úřední nadutosti.

IMDb  71 % CSFD  74 %

Pension pro svobodné pány online

Sledovat Pension pro svobodné pány online můžeš na České kino, Prima Plus, Starmax, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Pension pro svobodné pány online, zda je ke stažení a zda má Pension pro svobodné pány dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 4. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
Prima Plus
Prima Plus
od 9. 2. 2023
Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Starmax
Starmax
od 1. 8. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Pension pro svobodné pány obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Pension pro svobodné pány, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Pension pro svobodné pány postavy.

Pension pro svobodné pány recenze a hodnocení

Tvůj názor na Pension pro svobodné pány?

Ve filmu Pension pro svobodné pány hrají Jiří Hrzán, Věra Ferbasová, Pavel Landovský, Pavel Landovský, Josef Hlinomaz, Josef Abrhám, Josef Hlinomaz.

Film Pension pro svobodné pány režíruje Jiří Krejčík.

Film Pension pro svobodné pány můžete vidět na České kino, Prima Plus, Starmax, Voyo.

Film Pension pro svobodné pány je online na České kino, Prima Plus, Starmax, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.