FB pixel TP pixel
Bedtime Story

Pension pro svobodné pány

Bedtime Story
Česko | 1968 | Komedie | Situace

Příhody jedné noci a časného rána, odehrávající se v přísně vedeném pensionu pro svobodné pány, zpracoval Jiří Krejčík nejdříve pro televizi, pak je uvedl na scéně Činoherního klubu a do třetice je zfilmoval. Podle vlastního vyjádření lákala Krejčíka divadelní předloha jako etuda komediálního herect...

Příhody jedné noci a časného rána, odehrávající se v přísně vedeném pensionu pro svobodné pány, zpracoval Jiří Krejčík nejdříve pro televizi, pak je uvedl na scéně Činoherního klubu a do třetice je zfilmoval. Podle vlastního vyjádření lákala Krejčíka divadelní předloha jako etuda komediálního herectví. Na klasickém půdorysu situační frašky rozehrál režisér rušnou komedii, v jejímž zrcadle se místy povážlivě objevuje iluze o dovršeném morálním přerodu společnosti, nehledě k invektivám, které zde byly zcela zjevně adresovány úřední nadutosti.

Hrají: Jiří Hrzán, Věra Ferbasová, Pavel Landovský, Pavel Landovský, Josef Hlinomaz, Josef Abrhám, Josef Hlinomaz

Režie: Jiří Krejčík

IMDb  71 % Kinobox  74 %

Pension pro svobodné pány online

Sledovat Pension pro svobodné pány online můžeš na Canal Plus, Filmbox+, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Pension pro svobodné pány online, zda je ke stažení a zda má Pension pro svobodné pány dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 4. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Canal Plus
Canal Plus
od 25. 3. 2024
Předplatné za 189 Kč
Filmbox+
Filmbox+
SD kvalita | od 18. 8. 2023
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Pension pro svobodné pány recenze a hodnocení

Tvůj názor na Pension pro svobodné pány?

Ve filmu Pension pro svobodné pány hrají Jiří Hrzán, Věra Ferbasová, Pavel Landovský, Pavel Landovský, Josef Hlinomaz, Josef Abrhám, Josef Hlinomaz.

Film Pension pro svobodné pány režíruje Jiří Krejčík.

Film Pension pro svobodné pány můžete vidět na Canal Plus, Filmbox+, Voyo.

Film Pension pro svobodné pány je online na Canal Plus, Filmbox+, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.