FB pixel TP pixel
The Piano Teacher
The Piano Teacher

Pianistka

The Piano Teacher
Francie | 2001 | Drama | Sex | 131 minut

Zralá třicátnice a brilantní profesorka klavíru Erika Kohut (Isabelle Huppert) vede trojí život. Zatímco ve dne je váženou osobností pedagogického sboru Vídeňské konzervatoře, večer ukájí svou zvrhlou sexualitu v obchodech s nejhrubším pornem, šmírováním mileneckých párů a masochistickým sebezraňová...

Zralá třicátnice a brilantní profesorka klavíru Erika Kohut (Isabelle Huppert) vede trojí život. Zatímco ve dne je váženou osobností pedagogického sboru Vídeňské konzervatoře, večer ukájí svou zvrhlou sexualitu v obchodech s nejhrubším pornem, šmírováním mileneckých párů a masochistickým sebezraňováním. Třetí podobou její existence je vypjaté soužití s tyranskou matkou (Annie Girardot) plné brutálních hádek a vášnivého usmiřování. Erika přesto dokáže udržet svůj bizarní životní styl pod kontrolou až do chvíle, kdy se seznámí s pohledným a talentovaným studentem Walterem (Benoît Magimel). Oboustranná citová náklonnost záhy narazí na neschopnost Eriky navázat normální erotický vztah. Její temné vášně promění rodící se lásku v trýznivé peklo. Kontroverzní film byl s příznivým ohlasem uveden na MFF Cannes. Oba hlavní představitelé Isabelle Huppert a Benoît Magimel obdrželi Ceny pro nejlepší herce, zatímco režisér Michael Haneke získal Velkou cenu poroty. oficiální text distributora

Hrají: Isabelle Huppert, Annie Girardot, Benoît Magimel, Susanne Lothar, Udo Samel, Anna Sigalevitch, Cornelia Köndgen

IMDb  75 % Kinobox  72 %

Pianistka online

Sledovat Pianistka online můžeš na KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Pianistka online, zda je ke stažení a zda má Pianistka dabing nebo titulky.

KVIFF TV
KVIFF TV
české titulky | od 12. 10. 2023
Půjčení (HD) za 80 Kč Nákup (HD) za 150 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Pianistka novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Pianistka, které najdeš na našem webu.

10 nejlepších erotických filmů, u kterých roztaje i nejchladnější partnerka
10 nejlepších erotických filmů, u kterých roztaje i nejchladnější partnerka
08.12.2021 15:00:00 | Tipy na film

Není nad to strávit večer se svou drahou polovičkou. Ještě lepší ale může být v případě volby správného filmu, který navodí následující dění. Vybrali jsme pro vás desítku nejžhavějších snímků, které vaše partie rozhodně nenechají chladnými.

Pianistka zajímavosti

Tržby v českých kinech
2 840 103 Kč
Návštěvnost v českých kinech
37 088 diváků

Pianistka recenze a hodnocení

Ve filmu Pianistka hrají Isabelle Huppert, Annie Girardot, Benoît Magimel, Susanne Lothar, Udo Samel, Anna Sigalevitch, Cornelia Köndgen.

Film Pianistka režíruje .

Film Pianistka má 131 minut.

Film Pianistka vidělo v českých kinech 37 088 diváků.

Film Pianistka můžete vidět na KVIFF TV.

Film Pianistka je online na KVIFF TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.