FB pixel TP pixel
The Sandman
The Sandman

Písečný muž

The Sandman
Švýcarsko | 2011 | Komedie | 88 minut

Filatelista Benno má rád pořádek, Beethovena a krásné ženy. Jeho sousedka Sandra sní o kariéře zpěvačky, po nocích ho ruší hlasitým zpěvem ve svém baru a je neúspěšnému dirigentovi vůbec trnem v oku. Jednoho rána najde Benno ve své posteli písek. Když zpozoruje, že písek trousí on sám, změní se jeho...

Filatelista Benno má rád pořádek, Beethovena a krásné ženy. Jeho sousedka Sandra sní o kariéře zpěvačky, po nocích ho ruší hlasitým zpěvem ve svém baru a je neúspěšnému dirigentovi vůbec trnem v oku. Jednoho rána najde Benno ve své posteli písek. Když zpozoruje, že písek trousí on sám, změní se jeho dosud spořádaný život v naprostý chaos. Den ze dne se z něho sype více písku a brzy hrozí, že se celý rozpadne. Jakmile Benno zjistí, že právě Sandra je klíčem k záchraně, začíná zoufalý závod proti času... Písečný muž je moderní pohádka se špetkou černého humoru o síle proměny a odvaze ukutečnit tajné sny.

IMDb  68 % Kinobox  60 %

Písečný muž online

Sledovat Písečný muž online můžeš na Canal Plus, Kuki. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Písečný muž online, zda je ke stažení a zda má Písečný muž dabing nebo titulky.

Canal Plus
Canal Plus
český dabing | od 28. 4. 2023
Předplatné za 189 Kč
Kuki
Kuki
od 1. 4. 2023
Předplatné za 50 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Písečný muž recenze a hodnocení

Ve filmu Písečný muž hrají .

Film Písečný muž režíruje .

Film Písečný muž má 88 minut.

Film Písečný muž můžete vidět na Canal Plus, Kuki.

Film Písečný muž je online na Canal Plus, Kuki, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.