FB pixel TP pixel
The Sandman
The Sandman

Písečný muž

The Sandman
Švýcarsko | 2011 | 88 minut

Filatelista Benno má rád pořádek, Beethovena a krásné ženy. Jeho sousedka Sandra sní o kariéře zpěvačky, po nocích ho ruší hlasitým zpěvem ve svém baru a je neúspěšnému dirigentovi vůbec trnem v oku. Jednoho rána najde Benno ve své posteli písek. Když zpozoruje, že písek trousí on sám, změní se jeho...

Filatelista Benno má rád pořádek, Beethovena a krásné ženy. Jeho sousedka Sandra sní o kariéře zpěvačky, po nocích ho ruší hlasitým zpěvem ve svém baru a je neúspěšnému dirigentovi vůbec trnem v oku. Jednoho rána najde Benno ve své posteli písek. Když zpozoruje, že písek trousí on sám, změní se jeho dosud spořádaný život v naprostý chaos. Den ze dne se z něho sype více písku a brzy hrozí, že se celý rozpadne. Jakmile Benno zjistí, že právě Sandra je klíčem k záchraně, začíná zoufalý závod proti času... Písečný muž je moderní pohádka se špetkou černého humoru o síle proměny a odvaze ukutečnit tajné sny.

IMDb  70 % CSFD  61 %

Písečný muž online

Sledovat Písečný muž online můžeš na Kuki. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Písečný muž online, zda je ke stažení a zda má Písečný muž dabing nebo titulky.

Kuki
Kuki
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 3. 7. 2022
Cena nezjištěna

Písečný muž recenze a hodnocení