FB pixel TP pixel
The Wedding Singer

Píseň pro nevěstu

The Wedding Singer
USA | 1998 | Romantické filmy | Hudba | 95 minut

Byly to časy, ve kterých byl internet teprve v plenkách a o mobilních telefonech jste mohli jen snít. Psal se rok 1985. A i když si to někteří z vás nemohou pamatovat, můžete se spolehnout na to, že i tehdy lidé věděli, co to znamená udělat si dobrou párty. Přesně tím se živí i Robbie (Adam Sandler)...

Byly to časy, ve kterých byl internet teprve v plenkách a o mobilních telefonech jste mohli jen snít. Psal se rok 1985. A i když si to někteří z vás nemohou pamatovat, můžete se spolehnout na to, že i tehdy lidé věděli, co to znamená udělat si dobrou párty. Přesně tím se živí i Robbie (Adam Sandler). Kromě toho, že umí namíchat tu správnou hudbu na svatby a jiné oslavy podobného druhu, umí velmi dobře i to, co kdy říct tak, aby zábava co nejlépe gradovala. Podobným talentem se může pochlubit i Julia (Drew Barrymore), která pro změnu na podobných oslavách dokáže namíchat ty správné nápoje. Z času na čas o sebe závadách pohledem a prohodí pár slov, ale to je tak asi všechno. Když však oba navážou nové nadějné vztahy a plány pokročí tak dále, že se schyluje k uzavření manželství, začíná jít do tuhého. Zdá se totiž, že se někde stala chyba. Zjistit před oltářem, že stojíte vedle nepravého není zrovna ideální. Pokud však znáte vhodnou alternativu, jste ten nejšťastnější člověk na světě. Zbývá pouze najít řešení, jak z toho vykličkovat ..

Hrají: Adam Sandler, Christine Taylor, Jon Lovitz, Angela Featherstone, Billy Idol, Alexis Arquette, Jodi Thelen

Režie: Frank Coraci

IMDb  69 % Kinobox  58 %

Píseň pro nevěstu online

Sledovat Píseň pro nevěstu online můžeš na Google Play, iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Píseň pro nevěstu online, zda je ke stažení a zda má Píseň pro nevěstu dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 27. 2. 2023
Půjčení (HD) za 71 Kč Nákup (HD) za 320 Kč
iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 16. 6. 2023
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 279 Kč (i HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Píseň pro nevěstu zajímavosti

Rozpočet
18 000 000 $
Celosvětové tržby
123 306 987 $
Tržby v USA
80 245 725 $
Tržby v českých kinech
568 948 Kč
Návštěvnost v českých kinech
13 051 diváků

Píseň pro nevěstu recenze a hodnocení

Ve filmu Píseň pro nevěstu hrají Adam Sandler, Christine Taylor, Jon Lovitz, Angela Featherstone, Billy Idol, Alexis Arquette, Jodi Thelen.

Film Píseň pro nevěstu režíruje Frank Coraci.

Film Píseň pro nevěstu má 95 minut.

Film Píseň pro nevěstu měl rozpočet 18 000 000 $.

Film Píseň pro nevěstu vidělo v českých kinech 13 051 diváků.

Film Píseň pro nevěstu můžete vidět na Google Play, iTunes.

Film Píseň pro nevěstu je online na Google Play, iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.