FB pixel TP pixel
BASEketball

Pivní bratři

BASEketball
USA | 1998 | Komedie | Basketbal | 103 minut

 Joe Cooper a Dough Remer jsou vášnivými fanoušky baseballu a sní o tom, že jednou budou velkými sportovními hvězdami. Po letech jdou na sraz se spolužáky z gymnázia, ale všichni je považují za šašky a trouby. Nemají žádné příjmy a jsou v krizové situaci. Přesto se rozhodnou konečně něco udělat a vy...

 Joe Cooper a Dough Remer jsou vášnivými fanoušky baseballu a sní o tom, že jednou budou velkými sportovními hvězdami. Po letech jdou na sraz se spolužáky z gymnázia, ale všichni je považují za šašky a trouby. Nemají žádné příjmy a jsou v krizové situaci. Přesto se rozhodnou konečně něco udělat a vymyslí novu hru, vycházející z basketballu. Novou hru se jim podaří prosadit, postaví družstvo a vyhrají první turnaj. Svou hrou zaujmou i miliardáře Teda Danslowa, který tzv. baseketball začne sponzorovat. Amerika z nového sportu šílí, hráči se stávají hvězdami. Za pár let hraje Danslowův tým Pivařů ve finále národní ligy. Během finále náhle Danslow umírá na srdeční kolaps. Podle závěti se má novým majitelem stát Cooper, ovšem s podmínkou, že tým dovede k vítězství v sezoně...

Hrají: Trey Parker, Matt Stone, Yasmine Bleeth, Jenny McCarthy, Dian Bachar, Ernest Borgnine, Robert Vaughn

Režie: David Zucker

IMDb  66 % Kinobox  62 %

Pivní bratři online

Sledovat Pivní bratři online můžeš na SkyShowtime. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Pivní bratři online, zda je ke stažení a zda má Pivní bratři dabing nebo titulky.

SkyShowtime
SkyShowtime
původní znění | české titulky | | HD kvalita | od 15. 8. 2023
Předplatné za 179 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Pivní bratři novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Pivní bratři, které najdeš na našem webu.

Dožeňte resty! Potomci lidí a dalších 12 filmů za pár dní opustí Netflix
Dožeňte resty! Potomci lidí a dalších 12 filmů za pár dní opustí Netflix
16.11.2020 | Tipy na film

Pátek třináctého jste přežili ve zdraví? Skvělé. Zdá se ale, že neštěstí potká řadu filmů na Netflixu, kterým končí zakoupené licence. A je jich třináct! Náhoda? Nemyslím si!

Pivní bratři recenze a hodnocení

Ve filmu Pivní bratři hrají Trey Parker, Matt Stone, Yasmine Bleeth, Jenny McCarthy, Dian Bachar, Ernest Borgnine, Robert Vaughn.

Film Pivní bratři režíruje David Zucker.

Film Pivní bratři má 103 minut.

Film Pivní bratři můžete vidět na SkyShowtime.

Film Pivní bratři je online na SkyShowtime, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.