FB pixel TP pixel
Pláč svatého Šebestiána

Pláč svatého Šebestiána

Pláč svatého Šebestiána
Česko | 2019 | Drama

Pláč svatého Šebestiána je historickým dramatem s baladickými rysy. Jde o fiktivní příběh, který je však rámován skutečnými historickými událostmi. Odehrává se na území Svaté říše římské v d...

Pláč svatého Šebestiána je historickým dramatem s baladickými rysy. Jde o fiktivní příběh, který je však rámován skutečnými historickými událostmi. Odehrává se na území Svaté říše římské v době velké morové rány, tedy přibližně roku 1348. Východiskem filmu jsou projevy násilí vůči židovskému obyvatelstvu středoevropských a západoevropských zemí, k němuž v době šíření moru docházelo. Židé v kulturních představách Evropanů již desetiletí předtím čelili obviněním z trávení studen a dalších sabotáží křesťanského obyvatelstva. Právě ve strachu před morem byli židé, zejména na území Německa a Francie, identifikováni jako původci smrtící nákazy a často v pogromech hromadně zabíjeni.

CSFD  58 %

Pláč svatého Šebestiána online

Sledovat Pláč svatého Šebestiána online můžeš na Aerovod. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Pláč svatého Šebestiána online, zda je ke stažení a zda má Pláč svatého Šebestiána dabing nebo titulky.

Aerovod
Aerovod
anglické titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 17. 6. 2020
Půjčení (HD) za 65 Kč Nákup (HD) za 110 Kč

Pláč svatého Šebestiána obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Pláč svatého Šebestiána, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Pláč svatého Šebestiána postavy.

Pláč svatého Šebestiána recenze a hodnocení

Tvůj názor na Pláč svatého Šebestiána?