FB pixel TP pixel
Playgirls 2
Playgirls 2

Playgirls II

Playgirls 2
Česko | 1995 | Playgirls (kolekce) | Komedie | Sex | 85 minut

Nová majitelka salónu Playgirls Štěpánka Vranská, která v první části převezla své soupeřky, chce zvýšit úroveň služeb svého podniku, s nimiž není příliš spokojena, gigolo Tom Rodr nestačí na nymfomanku Deckertovou, prostitutky Ája a Irena nemají dost fantazie. Současně si sebevědomá majitelka skryt...

Nová majitelka salónu Playgirls Štěpánka Vranská, která v první části převezla své soupeřky, chce zvýšit úroveň služeb svého podniku, s nimiž není příliš spokojena, gigolo Tom Rodr nestačí na nymfomanku Deckertovou, prostitutky Ája a Irena nemají dost fantazie. Současně si sebevědomá majitelka skrytými kamerami tajně pořizuje kompromitující videonahrávky svých klientů a klientek. Podaří se jí získat několik nových dívek a také schopného a výkonného gigola Martina, kterého chce získat pro sebe. Ten však zcela chladně odmítá návrhy své šéfky a místo toho se začíná scházet s jednou bývalou modelkou Lenkou, kterou Štěpánka přetáhla do svého podniku. Ani pokus vydírat bohatého podnikatele videonahrávkou jeho ženy, Štěpánce nevyjde. Muž je předem informován Lenkou. Jeho komando vtrhne do podniku, kde hledá kopie nahrávky. Když je nenajde, rozhodne se je mučením získat přímo od Štěpánky.

Hrají: Kateřina Hubálková, Michaela Kuklová, Martina Adamcová, Blanka Lormanová, Zdeněk Pecháček, Jiří Pomeje, Marek Vašut, Jan Skopeček, Dagmar Ďásková, Josef Bradna, Karel Brožek

Režie: Vít Olmer

IMDb  21 % Kinobox  18 %

Playgirls II online

Sledovat Playgirls II online můžeš na České kino. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Playgirls II online, zda je ke stažení a zda má Playgirls II dabing nebo titulky.

České kino
České kino
od 22. 1. 2023
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Playgirls II recenze a hodnocení

Ve filmu Playgirls II hrají Kateřina Hubálková, Michaela Kuklová, Martina Adamcová, Blanka Lormanová, Zdeněk Pecháček, Jiří Pomeje, Marek Vašut, Jan Skopeček, Dagmar Ďásková, Josef Bradna, Karel Brožek.

Film Playgirls II režíruje Vít Olmer.

Film Playgirls II má 85 minut.

Film Playgirls II můžete vidět na České kino.

Film Playgirls II je online na České kino, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.