FB pixel TP pixel
Short Skin
Short Skin

Short Skin

Short Skin
Itálie | 2014 | Komedie | Sex | 86 minut

Hrdinou snímku je sedmnáctiletý citlivý mladík Edoardo, který má, jak už název napovídá, problém s fimózou (zúžením předkožky). Tato skutečnost ho výrazně limituje v sexuálních dobrodružstvích, která ho momentálně zajímají zdaleka nejvíc. Režisérův inteligentní mix humoru a dramatu těží z civilního,...

Hrdinou snímku je sedmnáctiletý citlivý mladík Edoardo, který má, jak už název napovídá, problém s fimózou (zúžením předkožky). Tato skutečnost ho výrazně limituje v sexuálních dobrodružstvích, která ho momentálně zajímají zdaleka nejvíc. Režisérův inteligentní mix humoru a dramatu těží z civilního, realistického scénáře a znamenitě vystihuje mužskou zranitelnost. Short Skin nabízí vylehčenou prázdninovou zábavu, ale zároveň nás učí cosi podstatného o odvaze, improvizaci a překonávání vlastní nejistoty.

Hrají: Matteo Creatini, Francesca Agostini, Nicola Nocchi, Bianca Nappi, Marianna Raschilla, Michele Crestacci, Bianca Ceravolo

Režie: Duccio Chiarini

IMDb  65 % Kinobox  62 %

Short Skin online

Sledovat Short Skin online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Short Skin online, zda je ke stažení a zda má Short Skin dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 5. 5. 2020
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Short Skin recenze a hodnocení

Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes
30.06.2016

Ve filmu Short Skin hrají Matteo Creatini, Francesca Agostini, Nicola Nocchi, Bianca Nappi, Marianna Raschilla, Michele Crestacci, Bianca Ceravolo.

Film Short Skin režíruje Duccio Chiarini.

Film Short Skin má 86 minut.

Film Short Skin můžete vidět na Edison.

Film Short Skin je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.