FB pixel TP pixel
Monster's Ball

Ples příšer

Monster's Ball
USA | 2001 | Drama | 111 minut

Hank Grotowski je bachař pracující v oddělení pro odsouzené na smrt. Pracoval tady už jeho otec a současně tu dělá i syn Sonny. Celá rodina má rasistické sklony, Hankova manželka spáchala sebevraždu stejně jako jeho matka a Hankův vztah s otcem je stejně katastrofální jako se synem. Citově strádajíc...

Hank Grotowski je bachař pracující v oddělení pro odsouzené na smrt. Pracoval tady už jeho otec a současně tu dělá i syn Sonny. Celá rodina má rasistické sklony, Hankova manželka spáchala sebevraždu stejně jako jeho matka a Hankův vztah s otcem je stejně katastrofální jako se synem. Citově strádající Sonny si nakonec dobrovolně vezme život a Hank okamžitě opouští zaměstnání. Ještě předtím však oba asistují u popravy černošského vězně Lawrence Musgrovea, jenž po sobě zanechává otylého syna a pohlednou manželku Leticii, s níž se Hank náhodou seznámí. Pracuje totiž jako servírka v restauraci, kde se občas stavuje na šálek kávy. Jednou večer ji odveze domů a po pár skleničkách se jejich letmé přátelství zvrhne ve vášnivou romanci. Až ráno se Hank z fotografie dozvídá, s kým měl tu čest. To, že asistoval u popravy jejího manžela, však Leticii raději zamlčí. Je však jen otázkou času, kdy na choulostivé okolnosti nového vztahu přijde sama. Herečka Halle Berryová byla za svůj výkon oceněna Oscarem a Stříbrným medvědem na MFF v Berlíně 2002."

IMDb  71 %

Ples příšer online

Sledovat Ples příšer online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ples příšer online, zda je ke stažení a zda má Ples příšer dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 9. 11. 2018
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

Ples příšer obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Ples příšer, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Ples příšer postavy.

Ples příšer zajímavosti

Tržby v českých kinech
1 227 361 Kč
Návštěvnost v českých kinech
14 177 diváků
Počet Oscarů
1 vítězství, 2 nominací

Ples příšer recenze a hodnocení

Libor Hejl
Libor Hejl
19.08.2019 20:55:07

Když jste odsouzeni k smrti, tak se svět rozhodně nezdá jako milé místo. To by mohl potvrdit takový Lawrence Musgrove, který za blíže nespecifikovaný prohřešek dostal elektrické křeslo. Ne tedy, že by...   Celá recenze

 30 %