FB pixel TP pixel
Monster's Ball

Ples příšer

Monster's Ball
USA | 2001 | Drama | Rasismus | 111 minut

Hank Grotowski je bachař pracující v oddělení pro odsouzené na smrt. Pracoval tady už jeho otec a současně tu dělá i syn Sonny. Celá rodina má rasistické sklony, Hankova manželka spáchala sebevraždu stejně jako jeho matka a Hankův vztah s otcem je stejně katastrofální jako se synem. Citově strádajíc...

Hank Grotowski je bachař pracující v oddělení pro odsouzené na smrt. Pracoval tady už jeho otec a současně tu dělá i syn Sonny. Celá rodina má rasistické sklony, Hankova manželka spáchala sebevraždu stejně jako jeho matka a Hankův vztah s otcem je stejně katastrofální jako se synem. Citově strádající Sonny si nakonec dobrovolně vezme život a Hank okamžitě opouští zaměstnání. Ještě předtím však oba asistují u popravy černošského vězně Lawrence Musgrovea, jenž po sobě zanechává otylého syna a pohlednou manželku Leticii, s níž se Hank náhodou seznámí. Pracuje totiž jako servírka v restauraci, kde se občas stavuje na šálek kávy. Jednou večer ji odveze domů a po pár skleničkách se jejich letmé přátelství zvrhne ve vášnivou romanci. Až ráno se Hank z fotografie dozvídá, s kým měl tu čest. To, že asistoval u popravy jejího manžela, však Leticii raději zamlčí. Je však jen otázkou času, kdy na choulostivé okolnosti nového vztahu přijde sama. Herečka Halle Berryová byla za svůj výkon oceněna Oscarem a Stříbrným medvědem na MFF v Berlíně 2002."

Hrají: Halle Berry, Billy Bob Thornton, Heath Ledger, Sean Combs, Coronji Calhoun, Peter Boyle, Taylor Simpson

Režie: Marc Forster

IMDb  71 % Kinobox  71 %

Ples příšer online

Sledovat Ples příšer online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ples příšer online, zda je ke stažení a zda má Ples příšer dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 9. 11. 2018
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Ples příšer zajímavosti

Tržby v českých kinech
1 227 361 Kč
Návštěvnost v českých kinech
14 177 diváků
Počet Oscarů
1 vítězství, 2 nominací

Ples příšer recenze a hodnocení

Libor Hejl
Libor Hejl
19.08.2019 20:55:07

Když jste odsouzeni k smrti, tak se svět rozhodně nezdá jako milé místo. To by mohl potvrdit takový Lawrence Musgrove, který za blíže nespecifikovaný prohřešek dostal elektrické křeslo. Ne tedy, že by...   Celá recenze

 30 %

Ve filmu Ples příšer hrají Halle Berry, Billy Bob Thornton, Heath Ledger, Sean Combs, Coronji Calhoun, Peter Boyle, Taylor Simpson.

Film Ples příšer režíruje Marc Forster.

Film Ples příšer má 111 minut.

Film Ples příšer vidělo v českých kinech 14 177 diváků.

Film Ples příšer můžete vidět na iTunes.

Film Ples příšer je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.