FB pixel TP pixel
P!nk: The Truth About Love Tour - Live from Melbourne
P!nk: The Truth About Love Tour - Live from Melbourne

P!nk Live v Melbourne

P!nk: The Truth About Love Tour - Live from Melbourne
USA | 2013 | Koncerty | Pop | 110 minut

Koncert zachycuje zpěvačku P!nk na jejím kritiky vychvalovaném turné s názvem The Truth About Love, tato velkolepá akrobaticko-koncertní show, považovaná za jednu z nejlepších koncertních šňůr celé generace, je plná fascinující teatrálnosti, emocí a největších hitů slavné P!nk. Ta si díky svému výko...

Koncert zachycuje zpěvačku P!nk na jejím kritiky vychvalovaném turné s názvem The Truth About Love, tato velkolepá akrobaticko-koncertní show, považovaná za jednu z nejlepších koncertních šňůr celé generace, je plná fascinující teatrálnosti, emocí a největších hitů slavné P!nk. Ta si díky svému výkonu zajistila místo v pomyslné síni slávy jako jedna z nejpozoruhodnějších umělkyň současnosti. Koncert se natáčel v australském Melbourne a zahrnuje mimo jiné hity jako jsou: 'Blow Me (One Last Kiss)', 'F***in' Perfect', 'Try', 'Raise Your Glass', 'So What' i zpěvaččin poslední singl 'Just Give Me A Reason'.

IMDb  88 % CSFD  89 %

P!nk Live v Melbourne online

Sledovat P!nk Live v Melbourne online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film P!nk Live v Melbourne online, zda je ke stažení a zda má P!nk Live v Melbourne dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 2. 12. 2022
Nákup za 129 Kč nebo 169 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

P!nk Live v Melbourne obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu P!nk Live v Melbourne, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu P!nk Live v Melbourne postavy.

Pink
Pink
Herself
Colt Prattes
Colt Prattes
Himself
Larn Poland
Larn Poland
Režie

P!nk Live v Melbourne recenze a hodnocení

V seriálu P!nk Live v Melbourne hrají Pink, Colt Prattes.

Seriál P!nk Live v Melbourne můžete vidět na iTunes.

Seriál P!nk Live v Melbourne je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.