FB pixel TP pixel
After the Storm
After the Storm

Po bouři

After the Storm
Japonsko | 2016 | Drama | Vztahy | 117 minut

Rjota (Hiroši Abe) je marnotratný syn, špatný otec a zkrachovalý spisovatel. Úspěch má dávno za sebou, a tak si přivydělává drobnými špinavými kšeftíky jako soukromé očko. Je rozvedený a ke svému jedenáctiletému synovi Šingovi (Taijo Jošizawa) nachází cestu jen horko těžko. Exmanželka Kjoko už začal...

Rjota (Hiroši Abe) je marnotratný syn, špatný otec a zkrachovalý spisovatel. Úspěch má dávno za sebou, a tak si přivydělává drobnými špinavými kšeftíky jako soukromé očko. Je rozvedený a ke svému jedenáctiletému synovi Šingovi (Taijo Jošizawa) nachází cestu jen horko těžko. Exmanželka Kjoko už začala nový život a na Rjotu se dívá spíše jako na vzdálenou vzpomínku. Odcizenou trojici ale jednoho večera svede dohromady blížící se tajfun. Musí spolu prožít noc v bytě Rjotovy dobrosrdečné matky Jošiko (Kirin Kiki). Co se z jejich vztahu stane po bouři? Mistr rodinných drobnokreseb Hirokazu Koreeda se vrací s novým filmem, který pojednává o zpřetrhaných vazbách, křehké lásce rodičů a dětí a o tom, že nejsilnější bouře jsou někdy ty, při kterých se nepohne ani lístek.

Hrají: Hiroshi Abe, Kirin Kiki, Yoko Maki, Lily Franky, Isao Hashizume

Režie: Hirokazu Koreeda

IMDb  74 % Kinobox  73 %

Po bouři online

Sledovat Po bouři online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Po bouři online, zda je ke stažení a zda má Po bouři dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 2. 8. 2020
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Po bouři recenze a hodnocení

Ve filmu Po bouři hrají Hiroshi Abe, Kirin Kiki, Yoko Maki, Lily Franky, Isao Hashizume.

Film Po bouři režíruje Hirokazu Koreeda.

Film Po bouři má 117 minut.

Film Po bouři můžete vidět na Edison.

Film Po bouři je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.