FB pixel TP pixel
After the Storm
After the Storm

Po bouři

After the Storm
Japonsko | 2016 | Drama | Vztahy | 117 minut

Rjota (Hiroši Abe) je marnotratný syn, špatný otec a zkrachovalý spisovatel. Úspěch má dávno za sebou, a tak si přivydělává drobnými špinavými kšeftíky jako soukromé očko. Je rozvedený a ke svému jedenáctiletému synovi Šingovi (Taijo Jošizawa) nachází cestu jen horko těžko. Exmanželka Kjoko už začal...

Rjota (Hiroši Abe) je marnotratný syn, špatný otec a zkrachovalý spisovatel. Úspěch má dávno za sebou, a tak si přivydělává drobnými špinavými kšeftíky jako soukromé očko. Je rozvedený a ke svému jedenáctiletému synovi Šingovi (Taijo Jošizawa) nachází cestu jen horko těžko. Exmanželka Kjoko už začala nový život a na Rjotu se dívá spíše jako na vzdálenou vzpomínku. Odcizenou trojici ale jednoho večera svede dohromady blížící se tajfun. Musí spolu prožít noc v bytě Rjotovy dobrosrdečné matky Jošiko (Kirin Kiki). Co se z jejich vztahu stane po bouři? Mistr rodinných drobnokreseb Hirokazu Koreeda se vrací s novým filmem, který pojednává o zpřetrhaných vazbách, křehké lásce rodičů a dětí a o tom, že nejsilnější bouře jsou někdy ty, při kterých se nepohne ani lístek.

IMDb  75 % CSFD  74 %

Po bouři online

Sledovat Po bouři online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Po bouři online, zda je ke stažení a zda má Po bouři dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 2. 8. 2020
Předplatné za 155 Kč

Po bouři obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Po bouři, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Po bouři postavy.

Po bouři recenze a hodnocení