FB pixel TP pixel
Po hlavě... do prdele

Po hlavě... do prdele

Po hlavě... do prdele
Česko | 2006 | Komedie | Situace

Otec, pan Vohnout, je doma považován za idiota a bačkoru. Venku je ale zabiják, který střílí gangstery, aniž by o tom rodina měla nejmenší tušení... Příběh tvoří tři linie vyprávění, které se vzájemně doplňují, prolínají a končí o Štědrovečerní večeři. Tato provokativní komedie je určená nejen přízn...

Otec, pan Vohnout, je doma považován za idiota a bačkoru. Venku je ale zabiják, který střílí gangstery, aniž by o tom rodina měla nejmenší tušení... Příběh tvoří tři linie vyprávění, které se vzájemně doplňují, prolínají a končí o Štědrovečerní večeři. Tato provokativní komedie je určená nejen příznivcům černého humoru. Do všech rolí byli obsazeni skvělí herci, jako například Ondřej Vetchý (Babí léto, Duše jako kaviár, Prachy dělaj člověka), Veronika Žilková (Otesánek, Milenci a vrazi, Anděl Páně), Jiří Mádl (Snowboarďáci, Rafťáci, Jak se krotí krokodýli, Ro(c)k podvraťáků), Nella Boudová (Bylo nás pět, Kolja, Doblba!), Jitka Ježková (Báječná léta pod psa, Početí mého mladšího bratra, Andělská tvář)... Zdroj:filmovyprehled.cz

IMDb  45 % Kinobox  46 %

Po hlavě... do prdele online

Sledovat Po hlavě... do prdele online můžeš na České kino, Kinobox. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Po hlavě... do prdele online, zda je ke stažení a zda má Po hlavě... do prdele dabing nebo titulky.

České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
Kinobox
Kinobox
od 5. 6. 2023
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Po hlavě... do prdele novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Po hlavě... do prdele, které najdeš na našem webu.

Mažňák místo klasik. Netflix opět šokuje nečekanými českými filmy
Mažňák místo klasik. Netflix opět šokuje nečekanými českými filmy
12.07.2020 10:00:00 | České novinky

Ačkoli jsme vám na základě slibů Netflixu anoncovali příchod českých filmových klasik na streamovací službu, Netflix opět překvapil a doručil velké kulové. Respektive přišel s úplně jinými filmy a klasiky si zatím nechal na později.

Po hlavě... do prdele zajímavosti

Tržby v českých kinech
2 222 796 Kč
Návštěvnost v českých kinech
30 198 diváků

Po hlavě... do prdele recenze a hodnocení

Ve filmu Po hlavě... do prdele hrají .

Film Po hlavě... do prdele režíruje .

Film Po hlavě... do prdele vidělo v českých kinech 30 198 diváků.

Film Po hlavě... do prdele můžete vidět na České kino, Kinobox.

Film Po hlavě... do prdele je online na České kino, Kinobox, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.