FB pixel TP pixel
Sensation

Pocit

Sensation
USA | 1994 | Krimi filmy | Loupež | 102 minut

Žije ve francouzském Nice a je závislák". Závislák na hazardu a heroinu. Umí vyhrávat i prohrávat, ale neumí z toho mít radost. Bob Montagnet, po otci Američan, po matce Francouz, stárnoucí, životem i řemeslem opotřebovaný, unavený lupič, který se už dávno vzdal myšlenky na to, že by se ve svém obor...

Žije ve francouzském Nice a je závislák". Závislák na hazardu a heroinu. Umí vyhrávat i prohrávat, ale neumí z toho mít radost. Bob Montagnet, po otci Američan, po matce Francouz, stárnoucí, životem i řemeslem opotřebovaný, unavený lupič, který se už dávno vzdal myšlenky na to, že by se ve svém oboru nějak výrazněji prosadil. Ani po tom, po pravdě řečeno, nikterak netouží. A pak mu jednoho dne osud nastrčí do cesty mladičkou Anne odkudsi z východu a skoro zároveň s ní i šanci udělat největší, nejslavnější ránu svého života. Neboť vykradení kasina Riviera ve francouzském Monte Carlu v předvečer Grand Prix by nepochybně byla věc, která by vstoupila do dějin. Takovému pokušení nemůže odolat nikdo. Ani Bob. Jenomže jak to provést, když se člověku jaksi nedostává základního kapitálu a když má navíc čtyřiadvacet hodin denně v patách stín v podobě zarputilého poldy, který je odhodlán zachránit jej před vězením?

Hrají: Eric Roberts, Kari Wuhrer, Ron Perlman, Paul Le Mat, Claire Stansfield, Tracy Needham, Kieran Mulroney

Režie: Brian Grant

IMDb  52 % Kinobox  45 %
Voyo
Krimi filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Pocit online

Pocit online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Pocit zajímavosti

Tržby v českých kinech
173 032 Kč
Návštěvnost v českých kinech
8 578 diváků

Pocit recenze a hodnocení

Ve filmu Pocit hrají Eric Roberts, Kari Wuhrer, Ron Perlman, Paul Le Mat, Claire Stansfield, Tracy Needham, Kieran Mulroney.

Film Pocit režíruje Brian Grant.

Film Pocit má 102 minut.

Film Pocit vidělo v českých kinech 8 578 diváků.

Film Pocit není zatím nikde online.

Film Pocit není zatím kde sledovat.