FB pixel TP pixel
Spinning Man
Spinning Man

Podezřelý

Spinning Man
Velká Británie | 2018 | Thrillery | Psychologické | 100 minut

Profesor filosofie Evan Birch (Guy Pearce) se s rodinou přestěhuje do poklidného maloměsta. Proč se přestěhovali, tuší jenom jeho manželka Ellen (Minnie Driver). Když jednoho dne zabouchá na jejich dveře od domu detektiv Malloy (Pierce Brosnan), zdá se, že pana profesora minulost opět dohání. Kdo mů...

Profesor filosofie Evan Birch (Guy Pearce) se s rodinou přestěhuje do poklidného maloměsta. Proč se přestěhovali, tuší jenom jeho manželka Ellen (Minnie Driver). Když jednoho dne zabouchá na jejich dveře od domu detektiv Malloy (Pierce Brosnan), zdá se, že pana profesora minulost opět dohání. Kdo může za zmizení dívky Joyce Bonner (Odeya Rush)? Má uznávaný profesor vydávající knížky opravdu problémy s pamětí, nebo to vše zapadá do jeho vzorce o hledání pravdy?

Hrají: Guy Pearce, Pierce Brosnan, Minnie Driver, Odeya Rush, Clark Gregg, Alexandra Shipp, Jamie Kennedy

Režie: Simon Kaijser

IMDb  56 % Kinobox  55 %

Podezřelý online

Sledovat Podezřelý online můžeš na Kinobox. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Podezřelý online, zda je ke stažení a zda má Podezřelý dabing nebo titulky.

Kinobox
Kinobox
původní znění | HD kvalita | od 1. 6. 2023
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Podezřelý recenze a hodnocení

Ve filmu Podezřelý hrají Guy Pearce, Pierce Brosnan, Minnie Driver, Odeya Rush, Clark Gregg, Alexandra Shipp, Jamie Kennedy.

Film Podezřelý režíruje Simon Kaijser.

Film Podezřelý má 100 minut.

Film Podezřelý můžete vidět na Kinobox.

Film Podezřelý je online na Kinobox, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.