FB pixel TP pixel
Tales of the Riverbank
Tales of the Riverbank

Pohádka ze zátoky

Tales of the Riverbank
Velká Británie | 2008 | Animované filmy | Zvířata | 76 minut

Křeček Hammy, krysa Roderick a morče GP jsou nerozluční kamarádi. Bezstarostně žijí na mělčině malé říčky. Mohutný déšť je strhne do rozbouřené vody, která je zanese do neznámých končin. Vydávají se na dlouhou a nebezpečnou cestu domů. Zažijí plno legračních příhod, napínavých dobrodružství a poznaj...

Křeček Hammy, krysa Roderick a morče GP jsou nerozluční kamarádi. Bezstarostně žijí na mělčině malé říčky. Mohutný déšť je strhne do rozbouřené vody, která je zanese do neznámých končin. Vydávají se na dlouhou a nebezpečnou cestu domů. Zažijí plno legračních příhod, napínavých dobrodružství a poznají nové přátele. Ale nejtěžší boj na ně čeká doma. Jejich mělčina je v ohrožení. Usadila se tam zákeřná banda Tlustých Koček…

Hrají: Stephen Fry, Jim Broadbent, Steve Coogan, Ardal O'Hanlon, Peter Serafinowicz, Morwenna Banks, Miranda Hart

Režie: John Henderson

IMDb  50 % Kinobox  45 %

Pohádka ze zátoky online

Sledovat Pohádka ze zátoky online můžeš na Kinobox, KoukeYTe. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Pohádka ze zátoky online, zda je ke stažení a zda má Pohádka ze zátoky dabing nebo titulky.

Kinobox
Kinobox
český dabing | od 7. 6. 2023
Zdarma
KoukeYTe
KoukeYTe
HD kvalita | SD kvalita | od 5. 3. 2021
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Pohádka ze zátoky recenze a hodnocení

Ve filmu Pohádka ze zátoky hrají Stephen Fry, Jim Broadbent, Steve Coogan, Ardal O'Hanlon, Peter Serafinowicz, Morwenna Banks, Miranda Hart.

Film Pohádka ze zátoky režíruje John Henderson.

Film Pohádka ze zátoky má 76 minut.

Film Pohádka ze zátoky můžete vidět na Kinobox, KoukeYTe.

Film Pohádka ze zátoky je online na Kinobox, KoukeYTe, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.