FB pixel TP pixel
Postcards from the Edge

Pohlednice z Hollywoodu

Postcards from the Edge
USA | 1990 | Komedie | Drogy | 101 minut

Hollywoodská herečka Suzanne Valeová se po předávkování drogami dostane do nemocnice. Doktor Frankenthal jí zachrání život a herečka je umístěna na rehabilitační kliniku, kde ji navštíví její matka Doris, která je také známou herečkou. Když je Suzanne propuštěna a promluví se svým agentem, dozvídá s...

Hollywoodská herečka Suzanne Valeová se po předávkování drogami dostane do nemocnice. Doktor Frankenthal jí zachrání život a herečka je umístěna na rehabilitační kliniku, kde ji navštíví její matka Doris, která je také známou herečkou. Když je Suzanne propuštěna a promluví se svým agentem, dozvídá se, že podmínkou její další práce je souhlas s tím, aby zůstala v péči své matky. Rozladěná Suzanne souhlasí. Dostane roli v laciném kriminálním filmu, ale před natáčením se musí podrobit testu na drogy. Z různých stran slyší námitky vůči svému hereckému výkonu. Na klidu jí nepřidá ani soužití s Doris. Obě ženy se často hádají a Suzanne matku obviní z toho, že ji navykla na drogy a sama je navíc alkoholička. Suzanne se pohádá se svým přítelem, producentem Falknerem, kvůli jeho záletům a rozejde se s ním.

Hrají: Meryl Streep, Shirley MacLaine, Dennis Quaid, Gene Hackman, Richard Dreyfuss, Rob Reiner, Simon Callow

Režie: Mike Nichols

IMDb  66 % Kinobox  65 %

Pohlednice z Hollywoodu online

Sledovat Pohlednice z Hollywoodu online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Pohlednice z Hollywoodu online, zda je ke stažení a zda má Pohlednice z Hollywoodu dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 4. 1. 2023
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Pohlednice z Hollywoodu novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Pohlednice z Hollywoodu, které najdeš na našem webu.

20 skvělých filmů, které jste přehlédli na Amazon Prime a je to chyba
20 skvělých filmů, které jste přehlédli na Amazon Prime a je to chyba
02.02.2020 | Tipy na film

Když se řekne Amazon Prime, vybaví se vám pravděpodobně výtečná seriálová Potvora, remake Nedotknutelných, anebo komedie Pěkně blbě. Pojďme se ale podívat na 20 filmů, které nespadají pod původní tvorbu Amazonu a najít je v jeho katalogu vyžaduje pevné nervy a archeologické schopnosti Indiana Jonese.

Pohlednice z Hollywoodu recenze a hodnocení

Ve filmu Pohlednice z Hollywoodu hrají Meryl Streep, Shirley MacLaine, Dennis Quaid, Gene Hackman, Richard Dreyfuss, Rob Reiner, Simon Callow.

Film Pohlednice z Hollywoodu režíruje Mike Nichols.

Film Pohlednice z Hollywoodu má 101 minut.

Film Pohlednice z Hollywoodu můžete vidět na iTunes.

Film Pohlednice z Hollywoodu je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.