FB pixel TP pixel
Poklad hraběte Chamaré

Poklad hraběte Chamaré

Poklad hraběte Chamaré
Česko | 1984 | Historické filmy | Králové a královny

Rok 1781. Stárnoucí a životem zklamaná hraběnka Marie Karolina Chamaré (B. Bohdanová) poskytuje na svém zámku pohostinnost abbému (E. Cupák), jenž se u katolických obyvatel panství těší značnému vlivu. Ve skutečnosti je to bývalý jezuita a fanatický odpůrce jakohokoliv pokroku. Jediný, kdo mu dokáže...

Rok 1781. Stárnoucí a životem zklamaná hraběnka Marie Karolina Chamaré (B. Bohdanová) poskytuje na svém zámku pohostinnost abbému (E. Cupák), jenž se u katolických obyvatel panství těší značnému vlivu. Ve skutečnosti je to bývalý jezuita a fanatický odpůrce jakohokoliv pokroku. Jediný, kdo mu dokáže v názorech na víru a vzdělání odporovat, je mladý vídeňský lékař Kamenický (P. Svoboda). Právě díky němu najde zatrpklá hraběnka novou radost ze života. Její manžel se totiž o ženu ani o panství nestará a věnuje se jen hledání podzemního pokladu a svádění hraběnčiny chráněnkyně Renáty (P. Havlíčková). V té době se do kraje vrací českobratrský emigrant Václav Horák (T. Hanák), který se v jeskynním úkrytu tajně schází se svou milou Frantinou (M. Kuklová). Žárlivý nápadník Tomáš (I. Jiřík) však jejich skrýš odhalí a s pomocí abbého rozpoutá na "kacířského" nepřítele krvavý hon.

IMDb  55 %

Poklad hraběte Chamaré online

Sledovat Poklad hraběte Chamaré online můžeš na Česká filmová klasika, České kino, Starmax, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Poklad hraběte Chamaré online, zda je ke stažení a zda má Poklad hraběte Chamaré dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
SD kvalita | od 11. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Česká filmová klasika
Česká filmová klasika
HD kvalita | od 11. 11. 2020
Zdarma
České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
Starmax
Starmax
od 7. 10. 2022
Cena nezjištěna

Poklad hraběte Chamaré obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Poklad hraběte Chamaré, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Poklad hraběte Chamaré postavy.

Poklad hraběte Chamaré recenze a hodnocení

Ve filmu Poklad hraběte Chamaré hrají Blanka Bohdanová, Eduard Cupák, Pavel Pípal, Petr Svoboda, Patricie Havlíčková, Ivan Jiřík, Jaroslava Tichá.

Film Poklad hraběte Chamaré režíruje Zdeněk Troška.

Film Poklad hraběte Chamaré můžete vidět na Česká filmová klasika, České kino, Starmax, Voyo.

Film Poklad hraběte Chamaré je online na Česká filmová klasika, České kino, Starmax, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.