FB pixel TP pixel
Arsenal
Arsenal

Pokrevní mstitel

Arsenal
USA | 2017 | Thrillery | Pomsta | 92 minut

Příběh bratrů Lindelových, Mikeyho (Johnathon Schaech) a JP (Adrian Grenier), z amerického jihu. Od dětství věděli, že se mohou spolehnout jen jeden na druhého. Jejich životní cesty se ale liší. V dospělosti je JP úspěšným majitelem stavební firmy, zatímco z Mikeyho se stal malý gangster a žije ve s...

Příběh bratrů Lindelových, Mikeyho (Johnathon Schaech) a JP (Adrian Grenier), z amerického jihu. Od dětství věděli, že se mohou spolehnout jen jeden na druhého. Jejich životní cesty se ale liší. V dospělosti je JP úspěšným majitelem stavební firmy, zatímco z Mikeyho se stal malý gangster a žije ve světě zločinu. Když je Mikey unesen bezohledným mafiánem Eddiem Kingem (Nicolas Cage), který za něj požaduje výkupné 350 tisíc dolarů, JP se obrátí na starého kámoše, detektiva Sala (John Cusack). Aby zachránil svého bratra, musí JP riskovat všechno a začít svou pomstu proti neúprosné armádě gangsterů.

IMDb  40 % CSFD  35 %
Voyo
Thrillery na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.

Pokrevní mstitel online

Pokrevní mstitel online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Pokrevní mstitel obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Pokrevní mstitel, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Pokrevní mstitel postavy.

Pokrevní mstitel recenze a hodnocení

Ve filmu Pokrevní mstitel hrají Nicolas Cage, Christopher Rob Bowen, Adrian Grenier, John Cusack, Lydia Hull, Johnathon Schaech, C.J. LeBlanc.

Film Pokrevní mstitel režíruje Steven C. Miller.

Film Pokrevní mstitel má 92 minut.

Film Pokrevní mstitel není zatím nikde online.

Film Pokrevní mstitel není zatím kde sledovat.