FB pixel TP pixel
Poldark
Poldark

Poldark

Poldark
Velká Británie | 2015 | Historické seriály | Zakázaná láska | 60 minut | 5 řad(a) | 43 epizod

Nacházíme se na konci 18. století v Cornwallu v Anglii. V době, kdy rybáři již nemají tolik úlovků, kdy se kvůli nízké hodnotě nerostů zavírají doly a kdy lidé hladoví a nemají kde bydlet kvůli stále se zvyšujícím cenám potravin a nájmů. V tuto chvíli se Ross Poldark vrací domů po dlouhých bojích bě...

Nacházíme se na konci 18. století v Cornwallu v Anglii. V době, kdy rybáři již nemají tolik úlovků, kdy se kvůli nízké hodnotě nerostů zavírají doly a kdy lidé hladoví a nemají kde bydlet kvůli stále se zvyšujícím cenám potravin a nájmů. V tuto chvíli se Ross Poldark vrací domů po dlouhých bojích během Americké revoluce a dovídá se o smrti svého otce. Celá rodina i přátelé jej měli za mrtvého a žena, kterou si chtěl vzít za svou, je zasnoubená s jeho bratrancem. Drama Poldark pojednává nejen o rodině, ale také o životních výzvách a konfliktech mezi chudými a bohatými. Ross totiž nyní stojí před nelehkým úkolem - musí učinit svou zemi produktivnější a schopnější, postarat o lidi, kteří na něj spoléhají a získat zpět ženu, kterou miloval... nebo najít důvod, proč žít bez ní.

Hrají: Aidan Turner, Eleanor Tomlinson, Heida Reed, Kyle Soller, Ruby Bentall, Jack Farthing, Phil Davis

IMDb  83 % Kinobox  77 %

Poldark online

Sledovat Poldark online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Poldark online, zda je ke stažení a zda má Poldark dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 6. 1. 2022
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Poldark novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Poldark, které najdeš na našem webu.

10 žhavých kandidátů na nového Bonda: Cavill i Hemsworth mají své slabiny
10 žhavých kandidátů na nového Bonda: Cavill i Hemsworth mají své slabiny
30.09.2021 7:07:07 | Zajímavosti

Čas se nachýlil a éře jednoho Bonda odzvonilo, je tedy čas podívat se po nových tvářích, které by se mohly stát agentem s povolením zabíjet. Přinášíme výběr deseti nejžhavějších kandidátů na nového 007.

Poldark recenze a hodnocení

V seriálu Poldark hrají Aidan Turner, Eleanor Tomlinson, Heida Reed, Kyle Soller, Ruby Bentall, Jack Farthing, Phil Davis.

Seriál Poldark můžete vidět na Voyo.

Seriál Poldark je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.