FB pixel TP pixel
The Hard Way

Poldovi v patách

The Hard Way
USA | 1991 | Komedie | Akční komedie | 111 minut

Hollywoodský herec Nick Lang je sice hvězdou velkolepých dobrodružně romantických velkofilmů ve stylu Indiana Jonese, ve skutečnosti se mu však podobné role hnusí a chtěl by si pro změnu vyzkoušet něco jiného, nejlépe nějaké realistické drama, kde by mohl dokázat, že je opravdu dobrý herec. Náhodou ...

Hollywoodský herec Nick Lang je sice hvězdou velkolepých dobrodružně romantických velkofilmů ve stylu Indiana Jonese, ve skutečnosti se mu však podobné role hnusí a chtěl by si pro změnu vyzkoušet něco jiného, nejlépe nějaké realistické drama, kde by mohl dokázat, že je opravdu dobrý herec. Náhodou zahlédne v televizi rozhovor s Johnem Mossem, tvrdým a nekompromisním newyorským policajtem, který se právě pokusil v divoké honičce dopadnout brutálního vraha zvaného Zabiják. Nick je nadšen a rozhodne se, že jeho příští film bude drsná realistická krimi, a že materiál pro roli posbírá po Mossově boku. To je ovšem to poslední co by si Moss přál, jenže protesty u policejního šéfa Brixe jsou zbytečné. A tak zanedlouho vyráží do ulic drsný polda a po jeho boku zhýčkaný hollywoodský panák, který nemá o skutečném životě ani páru. Není divu, že zkazí vše do čeho se Moss pustí a ještě navíc ho nesnesitelně rozčiluje hercova urputná snaha napodobovat vše co udělá. Nejhorší je, že se ho přes veškerou snahu nedokáže zbavit, a dotěrný herec ho dostihne dokonce i v pizzerii, kam si polda vyrazil se svou přítelkyní Susan a její dcerkou. Když mu nadřízený vyčte, že se neustále pokouší vyhnout povinnosti doprovázet herce, vezme Moss Nicka do noční akce. Během ní herec zpanikaří a zastřelí muže, o kterém Moss prohlásí, že to byl nevinný člověk. Herec se zhroutí a detektiv slíbí, že vše vezme na sebe a doporučí mu aby okamžitě odjel z města. Ten se však na poslední chvíli rozhodne zůstat a po návratu na policejní stanici ho čeká nemilé překvapení.

Hrají: Michael J. Fox, James Woods, Stephen Lang, Annabella Sciorra, Mos Def, Luis Guzmán, Delroy Lindo

Režie: John Badham

IMDb  63 % Kinobox  61 %

Poldovi v patách online

Sledovat Poldovi v patách online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Poldovi v patách online, zda je ke stažení a zda má Poldovi v patách dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 1. 1. 2019
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

Poldovi v patách DVD a Blu-Ray

Koupit Poldovi v patách na DVD či Blu-Ray můžeš na Blu Shop. Níže ti nabízíme tip, kde je film Poldovi v patách na DVD či Blu-Ray k online zakoupení, v jaké kvalitě a zda má Poldovi v patách dabing nebo titulky.

Blu Shop
Blu Shop
Blu-Ray | anglické titulky | původní znění | české titulky | HD kvalita | od 22. 4. 2024
Nákup (HD) za 189 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Poldovi v patách novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Poldovi v patách, které najdeš na našem webu.

13 krimi komedií, které musíte vidět, pokud se vám líbili Mizerové navždy
13 krimi komedií, které musíte vidět, pokud se vám líbili Mizerové navždy
28.01.2020 12:00:00 | Tipy na film

Udělat dobrou krimi/akční komedii, natož buddy komedii, to chce docela kumšt. V poslední době to dokázali v kinech řádící Mizerové, kteří se vrátili ke kořenům a absenci bayovské megalomanie nahradili neslábnoucí parťáckou chemií. Pojďme se mrknout na další bijáky z tohohle ranku, které člověka neomrzí.

Poldovi v patách recenze a hodnocení

Ve filmu Poldovi v patách hrají Michael J. Fox, James Woods, Stephen Lang, Annabella Sciorra, Mos Def, Luis Guzmán, Delroy Lindo.

Film Poldovi v patách režíruje John Badham.

Film Poldovi v patách má 111 minut.

Film Poldovi v patách měl rozpočet 24 000 000 $.

Film Poldovi v patách můžete vidět na iTunes.

Film Poldovi v patách je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.