FB pixel TP pixel
The Man

Policajtem proti své vůli

The Man
Německo | 2005 | Krimi filmy | 83 minut

Prodejce dentálních pomůcek a vzorný otec početné rodiny Andy Fiddler se chystá do Detroitu na kongres stomatologů, kde má pronést projev o nejnovějších objevech ve svém oboru. Má velkou trému a projev si každé ráno pečlivě přeříkává před zrcadlem. V Detroitu mezitím dojde k vraždě agenta FBI, který...

Prodejce dentálních pomůcek a vzorný otec početné rodiny Andy Fiddler se chystá do Detroitu na kongres stomatologů, kde má pronést projev o nejnovějších objevech ve svém oboru. Má velkou trému a projev si každé ráno pečlivě přeříkává před zrcadlem. V Detroitu mezitím dojde k vraždě agenta FBI, který se zapletl do obchodu s kradenými zbraněmi. Protože se obvykle stává, že parťák prohnilého policisty má také máslo na hlavě, jeho kolegu Derricka Vanna sledují agenti z vnitřního oddělení. Vann se rozhodne, že svou nevinu prokáže, a pustí se na vlastní pěst do vyšetřování. Vann se vydává za zájemce o ukradené zbraně. Má se dostavit do jistého baru, kde ho zloději kontaktují. Jako poznávací znamení má číst noviny USA Today. Tytéž noviny ovšem drží v ruce i Andy Fiddler, který náhodou usedl v témže baru.

IMDb  55 %

Policajtem proti své vůli online

Sledovat Policajtem proti své vůli online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Policajtem proti své vůli online, zda je ke stažení a zda má Policajtem proti své vůli dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 20. 12. 2018
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 79 Kč nebo 69 Kč (HD)

Policajtem proti své vůli obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Policajtem proti své vůli, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Policajtem proti své vůli postavy.

Policajtem proti své vůli recenze a hodnocení

Tvůj názor na Policajtem proti své vůli?