FB pixel TP pixel
Police Academy: Mission to Moscow
Police Academy: Mission to Moscow

Policejní akademie 7: Moskevská mise

Police Academy: Mission to Moscow
USA | 1994 | Policejní akademie | Komedie | Akční komedie | 83 minut

V pořadí sedmý díl divácky mimořádně úspěšné série komedií těží tentokrát z exotického" prostředí největší bývalé socialistické země. Tvůrci tohoto snímku s podtitulem Moskevská mise provádějí své neschopné, ale vždy úspěšné ochránce zákona řadou proslulých moskevských míst, jako je např. Rudé náměs...

V pořadí sedmý díl divácky mimořádně úspěšné série komedií těží tentokrát z exotického" prostředí největší bývalé socialistické země. Tvůrci tohoto snímku s podtitulem Moskevská mise provádějí své neschopné, ale vždy úspěšné ochránce zákona řadou proslulých moskevských míst, jako je např. Rudé náměstí, Moskevský cirkus, Velké divadlo či Gorkého park. Nechybí zde ani scéna před budovou bývalého ruského parlamentu, zvláště pak zapůsobí automobilová honička v americkém stylu na pozadí chrámu Vasila Blaženého.

IMDb  32 %

Policejní akademie 7: Moskevská mise online

Sledovat Policejní akademie 7: Moskevská mise online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Policejní akademie 7: Moskevská mise online, zda je ke stažení a zda má Policejní akademie 7: Moskevská mise dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 13. 3. 2020
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 279 Kč (i HD)

Policejní akademie 7: Moskevská mise obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Policejní akademie 7: Moskevská mise, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Policejní akademie 7: Moskevská mise postavy.

Policejní akademie 7: Moskevská mise zajímavosti

Tržby v českých kinech
3 590 809 Kč
Návštěvnost v českých kinech
149 683 diváků

Policejní akademie 7: Moskevská mise recenze a hodnocení

Tvůj názor na Policejní akademie 7: Moskevská mise?