FB pixel TP pixel
The Half Life of Timofey Berezin

Poločas rozpadu Timofeje Berezina

The Half Life of Timofey Berezin
USA | 2006 | Drama | Gangsteři | 97 minut

Americké drama z produkce HBO vypráví příběh oddaného otce a manžela (Paddy Considine) v postsovětském Rusku, který pracuje v nukleární továrně. Poté, co je vystaven smrtící dávce radiace, když se pokusil zabránit katastrofě, se stane obětním beránkem a je bez odstupného vyhozen na dlažbu. Ví, že mu...

Americké drama z produkce HBO vypráví příběh oddaného otce a manžela (Paddy Considine) v postsovětském Rusku, který pracuje v nukleární továrně. Poté, co je vystaven smrtící dávce radiace, když se pokusil zabránit katastrofě, se stane obětním beránkem a je bez odstupného vyhozen na dlažbu. Ví, že mu zbývá jen pár dní života a ve snaze zajistit svou milovanou ženu (Radha Mitchellová) a synka ukradne malé množství štěpného materiálu PU-239 a zamíří s ním do Moskvy. Tam se zaplete do ilegálního obchodu s jadernými zbraněmi, protože se obrátí na gangstera (Oscar Isaac), aby mu na černém trhu pomohl prodat nebezpečné zboží, které potenciálně ohrožuje celý svět. Tahle neobvyklá dvojice uzavře zvláštní přátelství - spojuje je láska k rodině a ochota přinést pro ni jakoukoliv oběť. Scénář napsal a film natočil Scott Z. Burns.

Hrají: Paddy Considine, Oscar Isaac, Valeriu Pavel Dan, Kenneth Bryans, Radha Mitchell

Režie: Scott Z. Burns

IMDb  67 % Kinobox  69 %

Poločas rozpadu Timofeje Berezina online

Sledovat Poločas rozpadu Timofeje Berezina online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Poločas rozpadu Timofeje Berezina online, zda je ke stažení a zda má Poločas rozpadu Timofeje Berezina dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
anglické titulky | původní znění | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 5. 6. 2015
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Poločas rozpadu Timofeje Berezina recenze a hodnocení

Tvůj názor na Poločas rozpadu Timofeje Berezina?

Ve filmu Poločas rozpadu Timofeje Berezina hrají Paddy Considine, Oscar Isaac, Valeriu Pavel Dan, Kenneth Bryans, Radha Mitchell.

Film Poločas rozpadu Timofeje Berezina režíruje Scott Z. Burns.

Film Poločas rozpadu Timofeje Berezina má 97 minut.

Film Poločas rozpadu Timofeje Berezina můžete vidět na HBO Max.

Film Poločas rozpadu Timofeje Berezina je online na HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.