FB pixel TP pixel
Half a Chance
Half a Chance

Poloviční šance

Half a Chance
Francie | 1998 | Akční filmy | Gangsteři | 110 minut

Mladé Alici zbyla z celé rodiny jediná věc - důkaz, že jejím nikdy nepoznaným otcem je jeden ze dvou dobrodruhů v podání Jeana-Paula Belmonda a Alaina Delona. Jejich setkání s sebou přináší nečekaná dobrodružství a překvapení. Nestárnoucí hvězdy francouzského filmu si v akční komedii s chutí zahrály...

Mladé Alici zbyla z celé rodiny jediná věc - důkaz, že jejím nikdy nepoznaným otcem je jeden ze dvou dobrodruhů v podání Jeana-Paula Belmonda a Alaina Delona. Jejich setkání s sebou přináší nečekaná dobrodružství a překvapení. Nestárnoucí hvězdy francouzského filmu si v akční komedii s chutí zahrály s mladou, neméně známou herečkou a zpěvačkou Vanessou Paradis.

Hrají: Jean-Paul Belmondo, Alain Delon, Vanessa Paradis, Michel Aumont, Eric Defosse, Aleksandr Yakovlev, Valeri Gatayev

Režie: Patrice Leconte

IMDb  58 %

Poloviční šance online

Sledovat Poloviční šance online můžeš na Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Poloviční šance online, zda je ke stažení a zda má Poloviční šance dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 10. 7. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Poloviční šance zajímavosti

Tržby v českých kinech
841 155 Kč
Návštěvnost v českých kinech
12 860 diváků

Poloviční šance recenze a hodnocení

Ve filmu Poloviční šance hrají Jean-Paul Belmondo, Alain Delon, Vanessa Paradis, Michel Aumont, Eric Defosse, Aleksandr Yakovlev, Valeri Gatayev.

Film Poloviční šance režíruje Patrice Leconte.

Film Poloviční šance má 110 minut.

Film Poloviční šance vidělo v českých kinech 12 860 diváků.

Film Poloviční šance můžete vidět na Starmax.

Film Poloviční šance je online na Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.