FB pixel TP pixel
Poltergeist II: The Other Side

Poltergeist II

Poltergeist II: The Other Side
USA | 1986 | Poltergeist | Horory | Duchové | 91 minut

Diane, Steve, Carol Anne a Robbie už měli tu čest potkat zlé duchy, kteří jim zničili dům. Rodina nyní žije u matky Diane, která okamžitě poznala, že Carol Anne má zvláštní dar. Babička se pokouší od svojí dcery zjistit, co se tehdy ve starém domě vlastně stalo, ale Diane o tom nechce příliš mluvit....

Diane, Steve, Carol Anne a Robbie už měli tu čest potkat zlé duchy, kteří jim zničili dům. Rodina nyní žije u matky Diane, která okamžitě poznala, že Carol Anne má zvláštní dar. Babička se pokouší od svojí dcery zjistit, co se tehdy ve starém domě vlastně stalo, ale Diane o tom nechce příliš mluvit. Toho večera babička umírá, a Carol Anne to dopředu věděla. Carol Anne se v nákupním centru setká s mužem, který ji velmi děsí. V tu dobu se opět začnou v jejich domě odehrávat zvláštní věci, které je děsí... Na pomoc přijede indiánský krotitel duchů Taylor. Steve Taylorovi nejprve nevěří, ale jeho postoj se postupně změní. U jejich dveří se také objeví Kane, což je právě ten muž, který vyděsil Carol Anne v nákupním centru.

IMDb  56 %

Poltergeist II online

Sledovat Poltergeist II online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Poltergeist II online, zda je ke stažení a zda má Poltergeist II dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 28. 11. 2022
Půjčení za 59 Kč Nákup za 129 Kč nebo 149 Kč (HD)

Poltergeist II obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Poltergeist II, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Poltergeist II postavy.

Poltergeist II recenze a hodnocení

Ve filmu Poltergeist II hrají Craig T. Nelson, JoBeth Williams, Heather O'Rourke, Zelda Rubinstein, Will Sampson, John P. Whitecloud, Oliver Robins.

Film Poltergeist II režíruje Brian Gibson.

Film Poltergeist II má 91 minut.

Film Poltergeist II můžete vidět na iTunes.

Film Poltergeist II je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.