FB pixel TP pixel
The Guard
The Guard

Pomáhat a chránit

The Guard
Irsko | 2011 | Krimi filmy | Krimi drama | 96 minut

Komediální thriller POMÁHAT A CHRÁNIT se odehrává na západním pobřeží Irska. Policista z malého městečka Gerry Boyle (Brendan Gleeson) má konfliktní povahu, zvrácený smysl pro humor, umírající matku, zálibu v prostitutkách a hlavně ho vůbec nezajímá mezinárodní obchod s kokainem, kvůli kterému mu je...

Komediální thriller POMÁHAT A CHRÁNIT se odehrává na západním pobřeží Irska. Policista z malého městečka Gerry Boyle (Brendan Gleeson) má konfliktní povahu, zvrácený smysl pro humor, umírající matku, zálibu v prostitutkách a hlavně ho vůbec nezajímá mezinárodní obchod s kokainem, kvůli kterému mu jednoho dne na dveře klepe agent FBI Wendell Everett (Don Cheadle). Víc než aktivnímu řešení případu se Boyle věnuje posmívání a podrývání Everettovy autority, okolnosti mu ale nepřejí. Nejprve jeho nový horlivý parťák zmizí, pak ho začne vydírat jeho nejoblíbenější šlapka a nakonec se ho ¨C podobně jako všechny ostatní členy místní policie ¨C pokusí podplatit samotní pašeráci drog. To už je příliš i pro Boylea, který pochopí, že musí vzít věci konečně do vlastních rukou a jediným člověkem, kterému může věřit, je právě Everett. Vše se schyluje k výbušnému finále.

IMDb  73 %

Pomáhat a chránit online

Sledovat Pomáhat a chránit online můžeš na Amazon Prime Video, Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Pomáhat a chránit online, zda je ke stažení a zda má Pomáhat a chránit dabing nebo titulky.

Amazon Prime Video
Amazon Prime Video
původní znění | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 5. 10. 2022
Předplatné za 79 Kč
Starmax
Starmax
od 15. 8. 2022
Cena nezjištěna

Pomáhat a chránit obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Pomáhat a chránit, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Pomáhat a chránit postavy.

Pomáhat a chránit recenze a hodnocení

Ve filmu Pomáhat a chránit hrají Brendan Gleeson, Don Cheadle, Katarina Čas, David Wilmot, Rory Keenan, Laurence Kinlan, Dominique McElligott.

Film Pomáhat a chránit režíruje John Michael McDonagh.

Film Pomáhat a chránit má 96 minut.

Film Pomáhat a chránit můžete vidět na Amazon Prime Video, Starmax.

Film Pomáhat a chránit je online na Amazon Prime Video, Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.