FB pixel TP pixel
Il corsaro nero

Pomsta Černého korzára

Il corsaro nero
Itálie | 1971 | Dobrodružné filmy | Piráti | 99 minut

Pirát zvaný Blackie (Terence Hill) má v hlavě velký plán. Chce přepadnout španělskou loď a pořádně se na této akci obohatit. Naskytne se ale ještě jedna příležitost jak zbohatnout. Na dražbě se objeví krásná žena, ve které Blackie pozná manželku místokrále. Koupit ji je však problém, protože pirát S...

Pirát zvaný Blackie (Terence Hill) má v hlavě velký plán. Chce přepadnout španělskou loď a pořádně se na této akci obohatit. Naskytne se ale ještě jedna příležitost jak zbohatnout. Na dražbě se objeví krásná žena, ve které Blackie pozná manželku místokrále. Koupit ji je však problém, protože pirát Skull (Bud Spencer) o ni má také zájem. Nakonec Blackie Skulla přeplatí a Isabelu získá. Skull se ale s prohrou jen tak nesmíří…

IMDb  55 % CSFD  60 %

Pomsta Černého korzára online

Sledovat Pomsta Černého korzára online můžeš na Stream, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Pomsta Černého korzára online, zda je ke stažení a zda má Pomsta Černého korzára dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 7. 5. 2022
Předplatné za 159 Kč
Stream
Stream
od 4. 12. 2021
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Pomsta Černého korzára obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Pomsta Černého korzára, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Pomsta Černého korzára postavy.

Pomsta Černého korzára recenze a hodnocení

Tvůj názor na Pomsta Černého korzára?

Ve filmu Pomsta Černého korzára hrají Terence Hill, Bud Spencer, Silvia Monti, George Martin, Diana Lorys, Mónica Randall, Pasquale Basile.

Film Pomsta Černého korzára režíruje Lorenzo Gicca Palli.

Film Pomsta Černého korzára má 99 minut.

Film Pomsta Černého korzára můžete vidět na Stream, Voyo.

Film Pomsta Černého korzára je online na Stream, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.