FB pixel TP pixel
Vengeance: A Love Story
Vengeance: A Love Story

Pomsta: Milostný příběh

Vengeance: A Love Story
USA | 2017 | Akční filmy | 99 minut

Čtvrtého července se v pozdních nočních hodinách vrací domů z venkovní slavnosti Teena Maguireová (Anna Hutchisonová) s dvanáctiletou dcerou Bethie (Talitha Batemanová). Nad hlavou jim svítí měsíc a probleskují zbloudilé petardy z ohňostrojů, jejichž praskání je stále slyšet ve vzduchu. Rozhodnou se...

Čtvrtého července se v pozdních nočních hodinách vrací domů z venkovní slavnosti Teena Maguireová (Anna Hutchisonová) s dvanáctiletou dcerou Bethie (Talitha Batemanová). Nad hlavou jim svítí měsíc a probleskují zbloudilé petardy z ohňostrojů, jejichž praskání je stále slyšet ve vzduchu. Rozhodnou se vydat zkratkou přes oblíbené a neklidné místo, které Teena často navštěvovala na střední škole. Nebyl to ovšem dobrý nápad, protože tam narazí na bandu zločinců, kteří Teenu brutálně znásilní a Bethie tomu musí s hrůzou přihlížet. Jako první dorazí na místo činu detektiv John Dromoor (Nicolas Cage), který se s Teenou krátce předtím seznámil. Je to vdovec a válečný veterán, který má osobní zájem na tom, aby bylo spravedlnosti učiněno za dost, zvláště poté, co si gang najme úlisného, protřelého právníka Jaye Kirkpatricka (Don Johnson), který je podle všeho schopen muže očistit.

IMDb  52 %

Pomsta: Milostný příběh online

Sledovat Pomsta: Milostný příběh online můžeš na Filmbox+, Kuki. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Pomsta: Milostný příběh online, zda je ke stažení a zda má Pomsta: Milostný příběh dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
české titulky | český dabing | SD kvalita | od 7. 2. 2022
Předplatné za 99 Kč
Kuki
Kuki
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 3. 7. 2022
Cena nezjištěna

Pomsta: Milostný příběh obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Pomsta: Milostný příběh, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Pomsta: Milostný příběh postavy.

Nicolas Cage
Nicolas Cage
John Dromoor
Talitha Bateman
Talitha Bateman
Bethie Maguire
Don Johnson
Don Johnson
Jay Kirkpatrick
Kara Flowers
Kara Flowers
Assistant Prosecutor Dixon
Joshua Mikel
Joshua Mikel
Marvin Fick
Michael Papajohn
Michael Papajohn
JJ Breen
Mike Pniewski
Mike Pniewski
Judge Schpiro
Johnny Martin
Johnny Martin
Režie

Pomsta: Milostný příběh recenze a hodnocení

Tvůj názor na Pomsta: Milostný příběh?

Ve filmu Pomsta: Milostný příběh hrají Nicolas Cage, Deborah Kara Unger, Anna Hutchison, Talitha Bateman, Don Johnson, Kara Flowers, Joshua Mikel.

Film Pomsta: Milostný příběh režíruje Johnny Martin.

Film Pomsta: Milostný příběh má 99 minut.

Film Pomsta: Milostný příběh můžete vidět na Filmbox+, Kuki.

Film Pomsta: Milostný příběh je online na Filmbox+, Kuki, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.