FB pixel TP pixel
Vengeance: A Love Story
Vengeance: A Love Story

Pomsta: Milostný příběh

Vengeance: A Love Story
USA | 2017 | Akční filmy | Pomsta | 99 minut

Čtvrtého července se v pozdních nočních hodinách vrací domů z venkovní slavnosti Teena Maguireová (Anna Hutchisonová) s dvanáctiletou dcerou Bethie (Talitha Batemanová). Nad hlavou jim svítí měsíc a probleskují zbloudilé petardy z ohňostrojů, jejichž praskání je stále slyšet ve vzduchu. Rozhodnou se...

Čtvrtého července se v pozdních nočních hodinách vrací domů z venkovní slavnosti Teena Maguireová (Anna Hutchisonová) s dvanáctiletou dcerou Bethie (Talitha Batemanová). Nad hlavou jim svítí měsíc a probleskují zbloudilé petardy z ohňostrojů, jejichž praskání je stále slyšet ve vzduchu. Rozhodnou se vydat zkratkou přes oblíbené a neklidné místo, které Teena často navštěvovala na střední škole. Nebyl to ovšem dobrý nápad, protože tam narazí na bandu zločinců, kteří Teenu brutálně znásilní a Bethie tomu musí s hrůzou přihlížet. Jako první dorazí na místo činu detektiv John Dromoor (Nicolas Cage), který se s Teenou krátce předtím seznámil. Je to vdovec a válečný veterán, který má osobní zájem na tom, aby bylo spravedlnosti učiněno za dost, zvláště poté, co si gang najme úlisného, protřelého právníka Jaye Kirkpatricka (Don Johnson), který je podle všeho schopen muže očistit.

Hrají: Nicolas Cage, Deborah Kara Unger, Anna Hutchison, Talitha Bateman, Don Johnson, Kara Flowers, Joshua Mikel

Režie: Johnny Martin

IMDb  52 % Kinobox  50 %

Pomsta: Milostný příběh online

Sledovat Pomsta: Milostný příběh online můžeš na Canal Plus, Filmbox+, Kuki. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Pomsta: Milostný příběh online, zda je ke stažení a zda má Pomsta: Milostný příběh dabing nebo titulky.

Canal Plus
Canal Plus
český dabing | od 28. 4. 2023
Předplatné za 189 Kč
Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 7. 2. 2022
Předplatné za 99 Kč
Kuki
Kuki
od 3. 7. 2022
Předplatné za 50 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Pomsta: Milostný příběh recenze a hodnocení

Tvůj názor na Pomsta: Milostný příběh?

Ve filmu Pomsta: Milostný příběh hrají Nicolas Cage, Deborah Kara Unger, Anna Hutchison, Talitha Bateman, Don Johnson, Kara Flowers, Joshua Mikel.

Film Pomsta: Milostný příběh režíruje Johnny Martin.

Film Pomsta: Milostný příběh má 99 minut.

Film Pomsta: Milostný příběh můžete vidět na Canal Plus, Filmbox+, Kuki.

Film Pomsta: Milostný příběh je online na Canal Plus, Filmbox+, Kuki, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.