FB pixel TP pixel
Dead Man Down

Pomsta mrtvého muže

Dead Man Down
USA | 2013 | Thrillery | Pomsta | 118 minut

Victor (Colin Farrell) je členem gangu, který ovládá boss Alphonse Hoyt (Terrence Howard). Ten se cítí ohrožen po násilné smrti svého přítele Paula, jehož vrah po sobě nechává záhadné vzkazy. V přestřelce s Jamajčany, kteří byli podezřelí z vraždy, Victor prokáže své schopnosti, zachrání život svému...

Victor (Colin Farrell) je členem gangu, který ovládá boss Alphonse Hoyt (Terrence Howard). Ten se cítí ohrožen po násilné smrti svého přítele Paula, jehož vrah po sobě nechává záhadné vzkazy. V přestřelce s Jamajčany, kteří byli podezřelí z vraždy, Victor prokáže své schopnosti, zachrání život svému bossovi a získává si tak jeho důvěru. Ve stejnou dobu se Victor seznamuje s podivínskou sousedkou Beatrice (Noomi Rapace), která brzy přichází s neobvyklým požadavkem a nekompromisně se dožaduje jeho splnění. Rozehrává se tak příběh dvou jedinců prahnoucích po pomstě. Victor se snaží využít nepřátelství mezi gangy ve svůj prospěch a jako společníka využije Beatrice, které jediné může důvěřovat. Ta se zaplétá do Victorovy riskantní hry čím dál víc, zatímco poznává, že pomsta staré jizvy nezhojí.

Hrají: Colin Farrell, Noomi Rapace, Terrence Howard, Dominic Cooper, Raw Leiba, Raymond Mamrak, Franky G

Režie: Niels Arden Oplev

IMDb  64 % Kinobox  70 %

Pomsta mrtvého muže online

Sledovat Pomsta mrtvého muže online můžeš na Canal Plus, Prima Plus, Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Pomsta mrtvého muže online, zda je ke stažení a zda má Pomsta mrtvého muže dabing nebo titulky.

Canal Plus
Canal Plus
český dabing | od 28. 4. 2023
Předplatné za 189 Kč
Prima Plus
Prima Plus
od 10. 4. 2024
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Starmax
Starmax
původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 5. 12. 2023
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Pomsta mrtvého muže novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Pomsta mrtvého muže, které najdeš na našem webu.

8 filmů, které vám ve svých trailerech záměrně lhaly, aby vás překvapily
8 filmů, které vám ve svých trailerech záměrně lhaly, aby vás překvapily
20.10.2020 8:00:00 | Tipy na film

Není radno soudit film podle traileru. V zájmu nalákání co nejširší divácké skupiny vám můžou pěkně zalhat. Nebo třeba jen proto, aby vás pak film překvapil. Těchto osm filmů nalákalo své diváky na něco trochu jiného, než co jim pak daly, ať už to mělo lepší či horší efekt. Pozor na spoilery.

22 drsňáckých filmů na Netflixu, které srší testosteronem
22 drsňáckých filmů na Netflixu, které srší testosteronem
29.06.2020 | Tipy na film

Při pohledu na filmovou nabídku v kinech se často nadává, že dnes už se opravdové chlapské filmy s filmovými drsňáky prostě netočí. Všude samý hrdina v pláštěnce a borci, kteří se musí poprat se životem (a bandou teroristů) v nedohlednu. Mrkli jsme se proto na Netflix a vybrali pro vás pár tipů.

Pomsta mrtvého muže recenze a hodnocení

Ve filmu Pomsta mrtvého muže hrají Colin Farrell, Noomi Rapace, Terrence Howard, Dominic Cooper, Raw Leiba, Raymond Mamrak, Franky G.

Film Pomsta mrtvého muže režíruje Niels Arden Oplev.

Film Pomsta mrtvého muže má 118 minut.

Film Pomsta mrtvého muže můžete vidět na Canal Plus, Prima Plus, Starmax.

Film Pomsta mrtvého muže je online na Canal Plus, Prima Plus, Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.