FB pixel TP pixel
Detour
Detour

Pomsta ve Vegas

Detour
Velká Británie | 2017 | Thrillery | Psychologické | 97 minut

Harper je studentem práv a při jedné přednášce dostane nápad zbavit se otčíma Vincenta, kterého podezřívá z toho, že zavinil autonehodu, po které jeho matka upadla do komatu a naděje na to, že se probere, je mizivá. Podle lékařů by měla být odpojena od přístrojů. Harper se opije v baru a náhodou sez...

Harper je studentem práv a při jedné přednášce dostane nápad zbavit se otčíma Vincenta, kterého podezřívá z toho, že zavinil autonehodu, po které jeho matka upadla do komatu a naděje na to, že se probere, je mizivá. Podle lékařů by měla být odpojena od přístrojů. Harper se opije v baru a náhodou seznamuje s Johnnym, který mu nabízí, že za 20 tisíc dolarů to s Vincentem vyřídí. Druhý den Harper na všechno kouká jinýma očima, ale už není cesty zpět. Johnny stojí i se svou milenkou Cherry před Harperovým domem a dožaduje se slíbených peněz bez ohledu na to, že Harper už o jeho pomoc nestojí. Minulý večer z něj mluvil především alkohol. Johnny je neoblomný a jde z něj strach a tak Harper souhlasí, že pojedou všichni tři společně do Las Vegas, kde má Vincent obchodní jednání. Na cestu si vezmou Harperovo auto. Všechno vypadá jako, že postupují podle dohody. Je jasné, že Cherry Johnnyho nemiluje, ale bojí se ho. A to neví, že Johnny dluží spoustu peněz drogovému dealerovi Frankovi, který požaduje buď okamžité splacení dluhu, nebo Cherry. Tu pak hodlá prodat do sexuálního otroctví. Johnny, drsňák, však Cherry miluje i když jí to nedává najevo a nechce to dopustit. Proto také potřebuje Harperovy peníze...

Hrají: Tye Sheridan, Bel Powley, Emory Cohen, Stephen Moyer, John Lynch, Jared Abrahamson, Gbenga Akinnagbe

Režie: Christopher Smith

IMDb  62 % Kinobox  60 %

Pomsta ve Vegas online

Sledovat Pomsta ve Vegas online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Pomsta ve Vegas online, zda je ke stažení a zda má Pomsta ve Vegas dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 30. 9. 2022
Půjčení za 79 Kč (i HD) Nákup za 249 Kč (i HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Pomsta ve Vegas novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Pomsta ve Vegas, které najdeš na našem webu.

10 červnových novinek na HBO
10 červnových novinek na HBO
06.06.2017 | Tipy na film

Jack Reacher 2, Inferno nebo Mělčiny, to jsou premiérové hollywoodské trháky, které se objeví na HBO v červnu. A také nás čeká několik evropských filmů známých i z našich festivalů. Kromě toho pokračuje samozřejmě kultovní Twin Peaks nebo Bílá princezna, v nabídce bude také Terapie z Rumunska nebo Maďarska. Pomalu, ale jistě se také blíží nová řada Hra o trůny, proto si můžete dát na konci června seriálový maratón všech předešlých sérií.

Pomsta ve Vegas recenze a hodnocení

Ve filmu Pomsta ve Vegas hrají Tye Sheridan, Bel Powley, Emory Cohen, Stephen Moyer, John Lynch, Jared Abrahamson, Gbenga Akinnagbe.

Film Pomsta ve Vegas režíruje Christopher Smith.

Film Pomsta ve Vegas má 97 minut.

Film Pomsta ve Vegas můžete vidět na iTunes.

Film Pomsta ve Vegas je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.